Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vannak itt ilyen lányok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak itt ilyen lányok?

Figyelt kérdés
olyan lányokra gondolok akiknek nagy mellük van de nem dagadtak hanem vékonyak max kicsit husik vannak ilyenek itt mert néha olvastam már ilyeneket :) meg az ilyen lányoknak milyen fiúk jönnek be? jobbnak tartjátok magatokat az átlagnál? 20/f kort is légyszi
2015. febr. 24. 18:30
 1/7 anonim ***** válasza:
az írjon nekem is :) 21/F
2015. febr. 24. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én vékony vagyok és a melleim is nagyok, de nem gondolom, hogy ez akárkit jobbá tenne akárkinél. Láttam én már hozzám hasonlóan nagymellű, vékony lányt, aki annyit sem ért hogy ránézzek, és láttam olyan kismellű duci lányt, aki egy értékes ember. Meg abban sem lehet általánosítani, hogy ha valakinek nagyok a mellei, akkor annak egy adott fix séma alapján jönnek be a pasik. Ez is eléggé egyénfüggő. Nekem például a pasim jön be :) De lehet lennének olyanok, akiknek meg nem jönne be. Túlzottan sémák alapján gondolkozol kedves kérdező :)
2015. febr. 24. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
2-es, haha aranyos vagy köszi a választ de attól még hogy megkérdeztem ezeket az azt jelenti hogy így gondolkodok a lányokról amit te kifejtettél :D te gondoltad bele ezeket én csak szimplán kiváncsi voltam és kérdeztem valamit :)
2015. febr. 24. 18:39
 4/7 A kérdező kommentje:
az nem azt* elfelejtettem odarakni a "nem"-et
2015. febr. 24. 18:39
 5/7 anonim ***** válasza:

Persze ez nem baj, nem akartam általánosítani, vagy ítélkezni, csak az írásból nekem szimplán ez jött le.


És 23/L azt meg én felejtettem le :)

2015. febr. 24. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
jól van azért köszi a választ aranyos vagy ;)
2015. febr. 24. 18:47
 7/7 anonim ***** válasza:
Nincs mit, ez az oldal ezért van :)
2015. febr. 24. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!