Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy jellemeznétek magatokat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy jellemeznétek magatokat ha szerelmesek vagytok? Szerintetek mindenkinek van nagy Ő?

Figyelt kérdés

2015. febr. 25. 19:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha viszonozzák a világ legnagyobb boldogsága, ha nem, akkor tömény fájdalom.
2015. febr. 25. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
32%
Az billentyűzetemen van nagy ő.
2015. febr. 25. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
73%
Én ma irodalom felelésen az összes nagy ő-met kiadtam... 1-est kaptam értük,nagyot :/
2015. febr. 25. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Normalis.

Nem hiszek a nagy oben, vagy, ha van, akkor az enyem egy gumiban ragadt...

2015. febr. 25. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Hahaha. :D
2015. febr. 25. 19:59
 6/11 Linó03 ***** válasza:
Szerintem van, csak kérdés, megtalálják-e egymást, és ha igen, kezdenek-e kapcsolatot, vagy elmennek egymás mellett, anélkül, hogy megpróbálták volna.
2015. febr. 25. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

kúrnék reggeltől reggelig

nem, de van akinek több is

2015. febr. 25. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Hamar bele tudok szeretni egy lányba, elég pár randi, sajna sokaknál ez pont hátrány. Ha szerelmes vagyok, akkor néha el tudok vakulni, bár ez inkább régebben volt jellemző rám.

Szerintem mindenkire vár a nagy Ő, csak meg kell találnia. Én minden exemnél azt hittem, h ő lesz az, de mindig elhasalt a love story. De talán majd a közeljövőben ismét jön még egy nagy Ő. :)


28F

2015. febr. 25. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
#3 Én a kocsmában adtam ki az összes nagy Ő-met :)
2015. febr. 25. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Egyszer voltam nagyon szerelmes. És bizony a másik fél is így érzett irántam. Olyankor egy máaik létsíkra kerülsz. Jóformán semmi másra nem tudsz figyelni, minden szép lesz, az utolsó gilisztát is gyönörűnek látod. Ha csak két percre el kell menned a párod mellől, csak egy másik szobába nem bírod ki, alig tudod kivárni, hogy visszamenj. Stb.
2015. febr. 25. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!