Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Utalhat elborult elmére ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Utalhat elborult elmére ha a barátom csak olyan jellegű sorozatokat néz amiben pszichopata a főszereplő?

Figyelt kérdés
Dexter,Bates motel,Hannibál stb..
2015. febr. 25. 22:34
 1/10 anonim ***** válasza:
nem hinném. ő így vezeti le a feszkót. amúgy az ilyen filmek/sorozatok elég érdekesek.
2015. febr. 25. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:

a dexter végét elcseszték...

amúgy nem, egyrészt pasi, másrészt én is teljesen beszámítható vagyok, mégis függő voltam.. :D

2015. febr. 25. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Az én elmém is elborul már...
2015. febr. 25. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Az ilyen sorozatokban (pláne a Hannibál) eléggé kiemelik, hogy az a pszichózis, amiben a főszereplő szenved, nem egy normális, élhető állapot. Ilyen meghasonulást egy "elborult elmével" rendelkező ember nem hiszem, hogy könnyen elvisel.
2015. febr. 25. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
60%
ezek a sorozatok gyerekmesének is szerények,elborult elme te vagy hogy ilyenekre gondolsz......:)
2015. febr. 25. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Hát, én a Szodoma 120 napját olvastam a napokban a metrón, akkor rólam nem tudom mit gondolhattak az emberek.
2015. febr. 25. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Hát én nem érzem elborultnak az elmémet...

20/L

2015. febr. 26. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Engem is érdekelnek pszichológiai értelemben a pszichopaták, sorozatgyilkosok stb., ezért is nézek én is ilyesmiket (mondjuk ezeket pont nem, mert ritkán nézek sorozatot, de pl. Gyilkos elmék alap nálam, plusz rengeteg egész estés film, ami ilyen témában van... pl. All Good Things, Prisoners stb.)... ettől még nem vagyok pszichopata meg zakkant sem. (ja és nő is vagyok ráadásul)
2016. máj. 6. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én is csatlakozom az előttem szóló női válaszolóhoz.A Gyilkos elmék alap, szeretem a krimiket, thrillereket.Sokkal jobban kikapcsolnak mint a romantikus filmek és még tanulni is lehet belőle.
2018. jan. 8. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, lány létemre nekem is ezek szinte a kedvenceim, sok ilyet nézek de nem vagyok pszicho :)
2021. júl. 18. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!