Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk olyan lányra mit mondtok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk olyan lányra mit mondtok aki arcra tetszik de alakra nem?

Figyelt kérdés
pl.: arcra szép, szépnek találjátok, de viszont az alakja nem tetszik annyira. Ő az átlagos vagy, "nem csúnya" kategória?
2015. febr. 26. 15:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem, ő egy álomarcú lány.
2015. febr. 26. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én őket nevezem aranyos lányoknak. Ugyanúgy járnék velük, mint a ""normális"" alakú lányokkal.
2015. febr. 26. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nagyon sok lánynak van szép arca, de nekem nem tetszik a vékony alkatuk, nem találom nőiesnek, ha nincs rajta egy kis fogni való. Inkább olyan kislányosnak nevezném őket.
2015. febr. 26. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Jellemzően arcra is csak azt találjuk szépnek, akinek jó alakja van.

Plusz 5 kilótól már az arc is teltebb lenne, illetve a csont-soványak arca sem szép.


Mondjuk egy picit túlsúlyos lányra tapintatosan még mondom azt hogy szép arcú, azaz a teste már nem az igazi.


A kategória meg relatív, ha 10 kiló zsír menne rám pluszba, akkor a most túlsúlyosnak érzett csajokat is biztosan szebbnek látnám. Nálam egy 165 cm-es jó csaj lehet tuti 10 pontos (180 centis vagyok), egy 190 cm-es srác meg már az alacsonysága miatt mondjuk csak 9 pontot adna neki.

2015. febr. 26. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én nagyon bele tudok szerelmesedni egy szép arcba, így szinte minden alkati problémát el tudok fogadni. Szóval nekem egy ilyen lány határozottan a "szép" kategória.
2015. febr. 26. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!