Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok mit szólnátok hozzá,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok mit szólnátok hozzá, ha egy fiú barátotok akivel nagyon jóban vagytok, megkérne titeket, hogy tölts vele el egy wellnesshétvégét?

Figyelt kérdés
2015. febr. 26. 15:14
 1/10 anonim ***** válasza:

Hogy taktikázik és majd jól meg akar dönteni a jakuzziban. :DD

Te tudod, mennyire barát, vagy már túlmegy a barát kategórián néha. Mérlegeld Te mit érzel iránta, mit érezhet ő, nehogy nagy csalódás legyen a vége.

2015. febr. 26. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én eléggé meglepődnék és gyanakodnék.
2015. febr. 26. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
nyerte ezt a hétvégét és nincs barátnője, azt mondja rám gondolt, hogy menjek el vele.
2015. febr. 26. 15:19
 4/10 anonim ***** válasza:

Úgy gondolnám le akar fektetni.

Ha én nem tudnék vele elképzelni többet, mint barátságot akkor visszautasítanám. Ha igen, örülnék és elfogadnám.


L20

2015. febr. 26. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Hát akkor menj vele. Érezzétek jól magatokat!

De én akkor már egy fiú haveromat vinném, az sincs neki?

2015. febr. 26. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Ezzel a magyarázattal már kicsit más. Te ismered, ha szerinted tényleg így is gondolja menj vele. :)


L20

2015. febr. 26. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Lehet, játszani szeretne, és a medencében bukfenceket fogsz csinálni a víz alatt a kezei között, és a combodnál fogva fejjel lefelé a vízbe fog lógatni egy pillanatra.
2015. febr. 26. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
De van neki, de azt mondta, hogy velem sokkal jobban szeretne menni, mint egy haverjával. Meg, hogy azért engem hív mert szereti a társaságom.
2015. febr. 26. 15:23
 9/10 anonim ***** válasza:

Döntsd el magadban előre:

- Neked lenne kedved vele tölteni a hétvégét?

- Kedvedre lenne, hogy valami több történjen közöttetek, mint eddig?


Ha igen-igen vagy nem-nem a válasz, akkor nincs min problémázni. Ha igen-nem, vagyis szívesen vagy vele együtt, de többet biztosan nem akarsz, akkor mondd meg neki előre nyíltan, hogy szívesen mész, de ne próbálkozzon többel. Ezután add meg a lehetőséget, hogy mégis valaki mást vigyen magával, és ezen ne sértődj meg.


Aztán szórakozzatok jól!

2015. febr. 26. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nem gondoltam bele még úgy, de vele szívesen lennék.
2015. febr. 26. 15:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!