Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek miért vislkedik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek miért vislkedik igy velem? Ti mit tennéteka helyembe?

Figyelt kérdés
Volt egy pasi akivel randiztunk. Egyik este átmentem hozzájuk fennt voltunk egész reggelig aztán haza kisért .Azóta furcsán viselkedik velem azt mondta túl sok volt nekia tegnap este.ő éjjel pihenni szeretne nem fennt lenni. Azóta vissza utasitóan bánik velem.Nem értem azokát.Azt mondja fáradt.
2015. febr. 26. 15:52
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!


Lehet, hogy az élet számos más területén most jobban helyt kell állnia, ezért tényleg fáradt. Nem akarja, hogy roncsként ismerd meg. Lángzám bitte!

2015. febr. 26. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ez nekem álindoknak tűnik. Ha így lenne, akkor hamarabb ajánlja fel, hogy hazakísér. Lehet, hogy kicsit csúnyán hangzik, de nekem ez inkább úgy hangzik, hogy te kicsit sok voltál neki.
2015. febr. 26. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!