Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Barátnak szokás olyat mondani...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnak szokás olyat mondani hogy "Annyira örülök, hogy végre láthatlak, érezhetem az illatod. "?

Figyelt kérdés

Ez szerintem szerelem az fix.


Barátnőmnek ilyeneket mond egy fiú barátja, de barátnőm szerint csak barátságból.


2015. febr. 27. 07:24
 1/5 A kérdező kommentje:

Na meg olyan szinten nyomul rá a srác, hogy el se tudjátok képzelni.


Folyamatosan ölelgeti, szeretgeti, szinte ha egymás közelében vannak mást se csinálnak.



Azért nem csináltam eddig semmit mert vártam ,hogy mikor veszik már észre magukat, meg kulturáltabb vagyok annál, hogy cirkuszoljak, vagy verekedni kezdjek de kezdenek kihozni a sodromból.

2015. febr. 27. 07:28
 2/5 anonim ***** válasza:
Furán hat, az biztos, de ha nagyon jó barátok lennénk egy fiúval, akkor szerintem elfogadható, hogy ezt mondja. Főleg ha valóban barátként tisztelik, szeretik egymást. Ritka, de van fiú és lány között barátság.
2015. febr. 27. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

"Ritka, de van fiú és lány között barátság."

- Van, csak az nem így néz ki. Én már valószínűleg több ízben is szembesítettem volna a barátnőmet ezzel a ténnyel a kérdező helyében. Barátság, na persze...

2015. febr. 27. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Mondtam neki, hogy nem esik jól.


"Engem szeret, ő csak barát, ne féltékenykedjek"


Mondom nem féltékenykedek, csak nem esik jól.


"Akkor majd odafigyel rá, hogy ne legyen ilyen közvetlen vele amivel megbánt"


De semmi változás...

2015. febr. 27. 07:49
 5/5 anonim ***** válasza:
Kerüld el.
2015. febr. 27. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!