Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 30-as férfiak! Járnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30-as férfiak! Járnátok nálatok magasabb lánnyal?

Figyelt kérdés

Ha egyébként egy nagyon vonzó, intelligens és kedves lányról lenne szó. Na jó, magamról nem kellene ilyet írni, de szerencsére tényleg nem rossz a megítélésem a visszajelzések alapján. :) Régebben azt hittem, soha nem járnék alacsonyabb pasival, de most nagyon megtetszett egy férfi, aki.. nem is tudom, 5-10 centivel alacsonyabb (a cipőink miatt soha nem tudom egyértelműen belőni). Számomra nagyon kínos, amikor odaállok mellé beszélni, vagy bármi, mert nem tudom, ő mit gondol a dologról, egyébként is kissé félősebb vagyok a férfiakkal, így meg pláne.

De a férfiak hogy állnak hozzá ehhez? Mindig előnyben van egy náluk alacsonyabb lány, még akkor is, ha a többi szempontnak a másik jobban megfelel?


Köszönöm előre is a válaszokat! :)


2015. febr. 27. 17:43
 1/7 anonim ***** válasza:
Én csak 20-as vagyok, de ha tényleg annyira nagyon nagyon patent nő lenne és csak egy karnyújtásnyira lenne a párkapcsolat, akkor miért ne? Csak az ilyen nőktől félek kicsit, mert mindig az van bennem, hogy kicsi lesz bele a kukesz. :D De mondjuk 182 vagyok, attól nagyon magasabb lány elég ritka.
2015. febr. 27. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

párom nevében tudok nyilatkozni, ő 42F, 170 centi, a nőideál számára 190+ cm, külön izgatják a magas nők, meg a hosszú lábak

én csak 160 centi vagyok, nem zavar ez a fétis, inkább furcsa


más pasiktól azt hallom, hogy ha a nő elfogadja, hogy ő a magasabb, nekik nem gond, ha a nő magasabb

2015. febr. 27. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

ha nagyon jól néz ki a nő és akarná az együttjárást akkor igen, egyébként nem nézelődöm túl magasan csak a saját magasságomban vagy az alatt általában

180/32

2015. febr. 27. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Igen, járnák nálam magasabb lánnyal. De nehezebbel nem.

(nehéz vagyok)

2015. febr. 27. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

A válaszom igen lenne, de nem hiszem, hogy olyan sok nálam magasabb lánnyal találkoznék, maximum kosárlabdásokkal. :D

Ha mégis megismerkednék egy nálam magasabb lánnyal, ha őt nem zavarja, akkor engem sem zavarna.

2015. febr. 27. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Jajj, persze, fiatalabbak és idősebbek is írhatnak, csak hirtelen valahogy rákoncenráltam az említett pasas korára, Ő ugyanis 32. :)

Köszönöm szépen az eddig válaszokat!

És még ha a férfi el is fogadja, nem lenne kínos neki így társaságba menni, vagy ilyesmi? Mert nekem mondjuk nőként elég kellemetlen, de érte tényleg annyira odáig vagyok, hogy még ezzel sem tudom lebeszélni magam. De azt nem akarnám, hogy Ő szégyelljen, vagy ilyesmi.

2015. febr. 27. 17:58
 7/7 anonim ***** válasza:
Szia a társaság véleményét még az is formálhatja, hogy te vagy átlagon felüli, vagy ő átlagon aluli. Amúgy a pasik csak irigykednek. Mindenki odavan a hosszú lábakért, csak az a trend hogy a férfi legyen az erősebb. Szóval egy súlyemelő törpe az simán kompenzál egy nádszálat.
2015. febr. 27. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!