Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A nőies férfi b. zi, de a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőies férfi b. zi, de a férfias nő vagány. Miért?

Figyelt kérdés
2015. febr. 27. 21:05
 1/9 anonim ***** válasza:
56%
Mert nem vett be görcsoldót.
2015. febr. 27. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
63%
*Mert nem vett be gorcsoldot.
2015. febr. 27. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
19%
mert az milyen már, ha egy 80+ kilós ember sikítozik ha meglát egy pókot pl...
2015. febr. 27. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Ez nem pont igy van... Leginkabb akkor hivjak b. ziknak a nőies férfiakat ha rozsaszinbe jar.

Nekem van par ferfi ismerősöm akiknek a legjobb barátjuk egy lany es megse b. zik es kedvesek is

2015. febr. 27. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
38%

Szerintem a férfias nő nem vagány, hanem ijesztő.

Mindenki maradjon a szerepénél, Férfias férfi, nőies nő, leszbis leszbi, b*zis b*zi. Kész.

2015. febr. 27. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Van ilyen jellemzés, hogy "b_zis", de az az érdekes, hogy sokkal több heteroszexuális férfi ilyen, mint ahány meleg...:D
2015. febr. 27. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
83%

Én azon is nevetek (kínomban), hogy a homoszexualitást szitokszónak használják. Olyan selejt sértés ez.


A kérdésre válaszolva azért, mert a társadalmunk titkon(?) degradálónak tartja a nőiességet.

2015. febr. 27. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
a férfias nő engem taszít. pláne ha bajusza is van...
2015. febr. 27. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

7-esnél a pont.

Még annyival egészíteném ki, hogy ez magukat férfiasnak valló férfiaktól származó álláspont, ahol egyébként is nagy hagyománya van az eltérő identitás basztatásának. És ez, mint sokminden más, beivódott a közbeszédbe.

Ha magukat nőiesnek valló nőket kérdezel meg, ők nem fogják vagánynak tartani a fenti nőket.

2015. márc. 8. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!