Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nyíregyháza milyen? Milyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nyíregyháza milyen? Milyen ott élni? Nyíregyháziak beszélgetni a városról? 15-25 évesek. Fiúk, lányok.

Figyelt kérdés

16 éves lány vagyok Nyáron költözök.

Suliváltás

meg minden.

Lenne pár kérdésem

Olyan helyek ahova a korombeliek járnak

Bulizós táncolós helyek, A nagy szülinapi bulikat hol szokták tartani?

Napközben hova ülnek be?

Ahol most lakok ott mind ez egy helyen, de egy fele akkora város.

Hol vásárolnak

Milyen rendezvények vannak.

Most Pesttől nem lakok messze és sokat járunk oda

Nyíregyed is divat?


Milyen sulik vannak? Közepes tanulóknak, ahol nincs kisebbség.

Műkörmös akarok lenni. De bármilyen suli jó csak 11 be vegyenek át.



2015. febr. 28. 17:15
 1/6 anonim ***** válasza:
83%
Korodbeliek a mekihez járnak a városközpontban van, az ott egy olyan sétálóutca. Meg a plázába járnak de az egy kicsit már kintebb esik a vátoscentrumtól... Am Nyíregyháza elég uncsi... És ha műkörmösnek akarsz menni, szinte csak cigányokkal fogsz egy osztályba járni... De ennek a sulinak van vmi neve, csak most nem jut eszembe. De a sulikról küldhetek linket, ilyen nagy összefoglaló, h Szabolcs Szatmárban milyen sulik vannak...
2015. febr. 28. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Nem feltétlen olyan suliba, de igen küldhetsz kösszi
2015. febr. 28. 17:55
 3/6 anonim válasza:

Szerintem az előző a Wesselényire gondolt. Tele van cigánnyal, hogy őszinte legyek, meg elég érdekes figurákkal.

Szerintem elég unalmas hely, kb. semmit sem lehet itt csinálni, még úgy haverokkal sem nagyon. Felnyalt hajú majmokra meg nem nagyon vagyok vevő, így olyan helyre nem járok. Egyébként van egy rakat "buli hely." Egyet ki is emelnék a Bethlen Gábor utcáról, a Club Hollywood, nem is értem, miért ez a neve egy leomlott szarnak.

2015. márc. 12. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szia. Nem tudom mennyire aktualis meg a kerdes de valaszolok. Nyiregyhazan szulettem es azota itt is elek 16 eves fiu vagyok. Mi altalaban kocsmazni szeretunk nem tancolni. Beulunk iszogatunk. Ilyen helybol rengeteg van es nagyon jok! Neha van az hogy elmegyunk ilyen buli helyre van egy a fosuli mellett Indexnek hivjak. Hatalmas nagy heringparti kb az egesz. A baj a fiatalsaggal annyi h vannak balhes alakok pentek estenkent boven de el lehet kerulni a balhekat. Alapbol nincsenek ilyen nagy rendezvenyek csak pl meg van hirdetve egy buli valahol oda megy mindenki vagy a setalo utca(nagyon szep es ho hely) van borfalu es koncertek. En azt ajanl hogy inkabb gimmnaziumba menjel mert csak ott nincsenek ciganyok minden szakkepzo tele van. Nyiregy alapbol szep es fejlodo varos. A fiatalsag tud hova menni bulizni es beulni helyekre. A varoskozpontba van a korzo bevasarlo kozpont ahol mindent megtalalsz kb tele van boltokkal kajaldakkal. A masik a plaza de az kivul esik a varoskozponttol. A gondok a ciganyokkal van. Kb minden varosreszen megtalalhatoak kiveve soston. En a varos kozpont mellett lakok a debreceni ut menten. Kezd rendezett kornyek lenni es szep uj nagy hazak epulnek folyamatosan normalis emberek kezdik lakni de attol meg a ciganyok itt maradnak. Lassan ki lesznek szoritva de idobe telik. A josa varost keruld el ilyen lakotelep panel hazakkal. Oda rengeteg kisebbseg es bunko tomorul. A varos tobbi resze tiszta es fejlodo:) jo kis varos
2015. jún. 25. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Szia! 18 éves lány vagyok nyíregyen születtem és még most is itt lakom most érettségiztem és még 2 évet ki kell bírnom mert szakmát tanulok de már menekülnék innen nagyon... előző válaszán nevettem egy kicsit mert én a jósa városban lakom már régóta és hát igen sok a bunkó meg a kissebség de inkább a garzonba laknak az egy ilyen kis gettó féleség :D amugy öregek és elvont fazonok találhatóak ezen a részen de szép környék én nem barátkozom innen senkivel.... bulizásról annyit van az index ott tényleg heringpartik folynak a hollywood az egy rocker tanya lett már egyre szarabb a maccalan még ugy ahogy elment azt most zárták be más helyek.. hát azok inkább ilyen mulatós pl elex vagy nox azok nem neked valók még nekem se.. én nyírtelekre járok a top gunba meg tokajba a tutajosba de oda meg UG suttyók járnak mégis muszáj vagyok oda menni mert a többi még szarabb a kórzóról annyit hogy a kissebség szeret ott tanyázni egésznap a bejárata előtt vagy az okosabbak bent és megbámulnak mindenkit elég rendesen de vannak szép helyek is pl parkok, az erdő, nagyon romantikus és szép helyek... kocsmák is jók.. a város központ is szép ha van kivel menni akkor egésznap el tud lenni az ember, szoktak lenni rendezvények elég gyakran pl: helló nyíregyháza, vidor fesztivál, szilveszteri buli, karácsonyi forgatag és műsorok, kiállítások meg még sok egyéb sulikban tényleg mindenhol van cigány a gimikben nem annyira de ha műkörmös akarsz lenni akkor tényleg a wesselényi ami inkább hát... nem ajánlom :/ remélem segítettem valamennyit :)
2016. júl. 21. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Kicsit elkéstem vele, de én is leírom.

17 éve lakom Nyíregyházán (azaz születésem óta), de azóta több helyen is voltam, szóval össze tudom hasonlítani.

Én nagyon szeretem. Mostanában sokat fejlődik, mi nyíregyháziak is észrevesszük. Nincs valami jó híre, mert az emberekben megmaradt a 80-as, 90-es évekbeli helyzet, de azóta ég és föld.

Van két cigánytelep, azokat kerüld, a Huszártelep és az Orosi út melletti. Azok elég durvák.

Amúgy a városban nincs sok cigány, azért látszik soknak, mert eljönnek a környező falvakból plázázni, bulizni stb

Bulik...én általában beülős iszogatós helyekre járok, Szmog pub, Unicum nagyon jók. Jó társaság van, lehet ismerkedni, kb 15-25 évesek vannak.

Táncolós bulik közül jó a Barbizon (csak drága), Cr7, más nem nem igazán van.

A Wesselényi elég gyenge suli, ott lehet műkörmösnek tanulni, oda nem menj. Jobb szakközépek a Széchényi, Évisz, Sipkay.

2019. jan. 5. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!