Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Visszahúzódó, zárkózott fiú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Visszahúzódó, zárkózott fiú nincsen nagy esélye párkapcsolatra?

Figyelt kérdés

Az olyan fiú aki visszahúzódó , otthon szeret lenni , nincsen társasága csak egy két ismerőse, nem nyitott az emberekkel szemben, annak szinte lehetetlen vagy nagyon nehéz ismerkedni és komolyabb párkapcsolatot létesíteni?

A nők mit szólnak az ilyenekhez?


2015. febr. 28. 18:12
 1/7 anonim ***** válasza:
Nincs sok, bár itt Gyk-n lehet ismerkedni :)
2015. febr. 28. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nincs.
2015. febr. 28. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nem jár emberek közé. Akkor mégis hogy a fenében akar nőket megismerni?

A nők mit szólnak ehhez? Semmit, mert nem is tudnak róla.

Mennyi esélye van? Semennyi.

2015. febr. 28. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ha ilyen emberek közé járna, akkor is nulla esélye lenne, mivel ő lenne az utolsó akivel beszélne valaki.


Sem sértésből írom, hanem tapasztalom.

2015. febr. 28. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Lehet esélye a párkapcsolatra!

Én az ilyen típust szeretem!

sajnos kevés ilyen férfi van! :(

és nehéz megtalálni őket!

2016. márc. 7. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ismerkedni komoly párkapcsolat céljából annak is piszkosul nehéz, aki nyitottabb. Ez tapasztalat. Legfeljebb több emberrel találkozik, de attól még tű keresés a szénakazalban az ilyesmi, legalábbis tapasztalataim szerint. Én személy szerint ismerem magamat annyira, hogy a nyüzsigépekkel(extravertáltak csúnya szóval) nem tudnék kijönni hosszútávon, emiatt eleve visszafogottabb fiút keresek, meg olyat, aki elvan a dolgaival és nem mindig a társaság központjában veri magát. Másnak meg ez a zsánere. :D Csak ugye akik nem mennek úgy társaságba meg nem közösségi emberek annyira, azok nem is érintkeznek annyi emberrel, így leszűkül a kör jelentősen.
2016. márc. 19. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Én is ilyen vagyok, és igaz, mivel nem járok emberek közé így nem is tudják, hogy ilyen vagyok,sőt nem is látnak, azt se tudják, hogy vagyok. Max a közvetlen munkatársak közül valaki, de ott pedig elég csekély a korombeli lányok száma. Marad az internet, amiben a tapasztalatom az, hogy 30+ ból 29 nem ír vissza, 1 visszaír de utána már nem ír többet+ mivel valószínű aki egy picit is szebb azoknak rajtam kívül még írnak vagy 50 en szóval arra is elég kicsi az esély, hogy ha vissza is ír, pont nekem írjon a többi próbálkozó közül, akik közt már biztos talált olyat aki neki szimpatikus. Tehát konkrétan jobb ha elfogadja az ilyen ember, hogy jó ideig egyedül lesz, aztán majd csak lesz valami. El kell foglalni magad, hobbit keresni és akkor nem zavar majd ez a dolog.
2020. máj. 19. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!