Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, titeket is jelölgetnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, titeket is jelölgetnek facebookon külföldiek?

Figyelt kérdés
Engem mindig bejelöl egy arab,török,néger vagy Indiai.Pedig nem vagyok kihívó a képeken még csak kisminkelve sem.Nem értem miért csinálják.:// :O

2015. febr. 28. 18:40
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy az egyik facebookos képeddel valaki csinált valahol egy postot, vagy profilt és amikor rákeresnek a képre, akkor megtalálják a profilod?
2015. febr. 28. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
83%
nyugi ezeknek nem számít a külső,nem azért jelölnek mert te szép vagy....mindent jelölnek amit lehet,szerintem fele ezeknek nem is létező személy
2015. febr. 28. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Anyámat is jelöli arab, néger, indiai. Kb tiltja őket egyből. :D
2015. febr. 28. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
1: Szerintem nem.
2015. febr. 28. 18:43
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Nintsen baja kelfüldijekkel.


Üdv.Nikolaj

2015. febr. 28. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Engem is jelölnek. Nem igazolok vissza egyet sem.
2015. febr. 28. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Kini :)) ***** válasza:
100%
Engem is jelölgetnek, főleg arabok, de nem igazolok vissza egyet sem. És én sem vagyok kihívó a képeimen :D
2015. márc. 1. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%
Hihetetlen. Megkérdezi a facebook : Ismered-e a xy személyt? ... IGEN vagy NEM. Klikk. Mit kell ezen gondolkodni. Most nem értem mi a probléma. Ha ismered, akkor jelöld vissza. Ha nem, akkor nem. A face nem társkereső. Kit érdekel, hogy kik jelölnek be? Akarsz ismerkedni sehonnani emberekkel akik azt mondanak amit csak akarnak a kóbor kutya se tudja honnan jönnek - te meg beengednéd ismerősnek, hogy felvegye veled a kapcsolatot?... Jobban járnál, ha egy inkább egy hajléktalannal ismerkednél, az legalább előtted áll, létező személy :) és magyar :)
2015. márc. 2. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Én nem ismerkedek. Sőt..törlöm mindet.
2015. márc. 2. 20:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!