Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A külső számít ha masszőr...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A külső számít ha masszőr szeretnék lenni? Vagy csak öregemberek járnának hozzám?

Figyelt kérdés
Sokan mondják nem egyszerű egy masszőr helyzete sem,mert sok a vetélytárs, de én úgy gondolom számíthat a külső,mármint talán jönnének azért hozzám mert jól nézek ki?! vagy tévedek?!nincsen más munka ami érdekelne és ahol ki lehetne használni a jó külsőt! vagy tudtok ilyen szakmát?Eddig sok mindennel foglalkoztam,de egyik sem fogott meg. 24/F
2015. márc. 1. 12:55
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem számít a külső, csak a tapasztalat. Nem fognak azért téged választani egy profi, gyakorlott kéz helyett, mert helyes vagy.
2015. márc. 1. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem lenne olyan hogy huu helyes pasi odamegyek hozzá,nem érdekel ha nem annyira ügyes viszont nagyon helyes?? akkor ezt buktam
2015. márc. 1. 13:00
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Számít persze. Egy szoc.reál frizurás, enyhén bajszos, 230 tonnás "Olga" jellegű masszőrnőhöz nemszívesen menne senki.


Amúgy az idősekre mindenképp számíts, mert elsősorban nekik vannak problémáik a csontjaikkal, izületeikkel...


De ez is olyan mint a szamárlétra. Meg kell mászni. Először nyílván valami proztóbb helyen kezdesz, aztán ha jó csinálod átkerülsz egy jobb helyre... Ha profi vagy előbb-utóbb privát ügyfelek járnak hozzád és sok pénzt fogsz kapni érte. De ahhoz át kell esni perverz pityun aki - sajnos - élvezkedni fog a dolog alatt, meg Bányánszky Joli néni retkes lábain ökölnyi bütykükkel.


De az élet már csak ilyen.

2015. márc. 1. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
na ez tetszett :) hát gondolom ott is megfordul ez az.sokan lebeszélnek róla mert hogy fiatal csajok nem járnak ilyen helyre bla bla..csak öreg férfiak és nők... és ettől tartok nagyon.szerintem bele lehetne jönni ha van hozzá tehetségem!
2015. márc. 1. 13:04
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem a belejövésen van a hangsúly, hanem azon, hogy mit tudsz nyújtani. Nem egy féle masszázs van, nem azonosak az igények. Anyám 28 éve masszőr, elég komoly ügyfelei vannak már, rengeteget tanult, képezte magát. Igen, sokat keres, de arra számíts, hogy ha kezdőként el akarnál helyezkedni, a minimum az, hogy Te vagy az, aki házhoz mész, mert manapság egyrészt kevésbé szeretnek utazni, másrészt pedig a masszázs erősen luxuscikknek számít, nem annyira megfizethető. Ha valaki sportol, heti 2-3 masszázsra is elmegy szívesen, mert sokat segít, és ilyenkor azért sokat számít az, hogy még nem kell átszenvednie magát Budára, hanem jön valaki és ellátogat házhoz. Fiatalként így tudod csak megragadni az embereket. De vedd figyelembe azt is, hogy ha túl olcsó vagy, azt hiszik, hogy okkal kérsz érte keveset, ha meg túl drága, nem is foglalkoznak vele. Kezdőként, kevés tapasztalattal minden lehetőségbe kapaszkodnod kell.
2015. márc. 1. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Én is igy gondolkoztam. vagy házhoz járni vagy sportcsapathoz.én is sportolok szóval tudnék csapatot ahova oda mehetek . csak nem tudom megérné e belevágnom ebbe. nincsen más munka ami érdekelne
2015. márc. 1. 13:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!