Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kizárólag csak csajok és nők...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kizárólag csak csajok és nők véleménye érdekel. Mi a véleményetek arról, hogy szeretek női bikinit illetve bugyit, tangát hordani? (Nem vagyok transzvesztita)

Figyelt kérdés

Nagyon szeretek bikini alsót és átlátszó tangát meg bugyit viselni, különleges érzés. Itt meg is állot, nem festem magam s nem öltözök be... nem vagyok transzvesztita, és homoszexuális sem. Ezt is a különleges érzésért és szabásért szeretem. Mi a véleményetek róla? Gáz?

19/F



2015. márc. 1. 19:30
 1/9 anonim ***** válasza:
21%
Hajrá! Nem vagy homokos, szeretünk!
2015. márc. 1. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
5%

Hát öcsi... eléggé.


Ha egy férfi, akivel találkozgatok és eljutunk odáig, hogy le a gatyó és ezzel találom szembe magam akkor először tuti leesik az állam aztán elkap a röhögőgörcs. Miután ezutóbbi alábbhagy elgondolkodok... hát nem is tudom. Helyzetfüggő. De jobban gáz, mint nem.

2015. márc. 1. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
5%

Hát... azt hiszem kiesnél a potenciális pár-jelöltek közül, ha ezt megtudnám rólad.

19/L

2015. márc. 1. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
86%

Hát, az első szex előtt azért rendes gatya legyen rajtad. Közben meg szóban készítsd fel a csajt, amikor már ott tartotok, hogy gátlástalanabbul beszélgettek a szexről.

Ha így csinálod és nem az enyémet hordod el, akkor engem nem zavarna. De azért megkérnélek, hogy ha olyan társaságba megyünk, ahol öltözni kell mások előtt, akkor rendes alsót viselj.

26N

2015. márc. 1. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
21%
és még a japók aberráltak..
2015. márc. 1. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
Számomra ez gáz. Visszataszító.
2015. márc. 1. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Amúgy normális, hogy nem mindig ilyet hordok, ez alap. + leginkább csak masztinál
2015. márc. 1. 20:54
 8/9 anonim ***** válasza:
0%
Én is pont így vagyok ezzel, sőt még festem is magam, csak éppen én lány vagyok..
2015. márc. 3. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
0%
Szerezz egy barátnőt és alábbhagy ez a hülyeség. Főként ha őt öltözteted nőcisen és nem magad.
2020. aug. 23. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!