Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Azt mondják hogy ránézésre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt mondják hogy ránézésre olyan jókislányos vagyok. Ez mit jelenthet?

Figyelt kérdés

Persze értem mit jelent, de vajon negatív vagy inkább pozitív dolog ez?

Egyébként nem különösebben örülök neki, mit változtassak a külsőmben hogy ez megváltozzon?


2015. márc. 1. 22:34
 1/8 anonim ***** válasza:
Öltözz k*rvásan.
2015. márc. 1. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem ez pozitív. :) Nyugi, nem vagyok pedomaci, hanem fiatal egyszerûen. :D
2015. márc. 1. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Te vagy az?

[link]

2015. márc. 1. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Kinek mi... Nem ítélek külső alapján, de számomra a "jókislányok" a nyerők, nem a vadmacskák.
2015. márc. 1. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Rólam is ezt mondják, azok akik nem ismernek :D


Ártatlan fiatalos arc, visszafogottabb öltözködési stílus és máris azt gondolják, hogy apu egyetlen kislányával van dolguk.

2015. márc. 1. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Rám meg azt mondják, hogy rosszfiús a külsőm/kisugárzásom. Pedig a légynek sem ártok, ha nem muszáj... :D
2015. márc. 1. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Haha ez a sok külső megítélés. :)

Én se vagyok tipikus jó kislány, az angyali arc csak az álcám ;)

De komolyan nem értem miért mondják ezt időnként félig ismeretlen emberek.

2015. márc. 1. 23:03
 8/8 anonim ***** válasza:
Hát nemtom', Küldj képet, ha gondolod, vagy legalább gugliból valami hasonlót, akkor könnyebb lesz megmagyarázni a dolgot. Vagy egyszerűen öltözködj... khmm... nyitottabban...
2015. márc. 1. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!