Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk/Férfiak! Szeretitek ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk/Férfiak! Szeretitek ha egy lány rúzsozza a száját, vagy inkább ribis?

Figyelt kérdés

2015. márc. 2. 10:43
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Ha nagyon vastagon kihúzza vörösre, annak megvan a maga veszélye, de egy szolid rúzs még szép is lehet. Azért otthonra, a mindennapokra, vagy suliba nem elengedhetetlen... :D
2015. márc. 2. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
nekem nem tetszik, de nem is tartom - általában - ribisnek.
2015. márc. 2. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Nekem nagyon fehér bőröm van és az ajkaim is halvány színűek, ezért szoktam néha rúzst használni, általában rózsaszínt vagy néha egy sötétebb árnyalatot, mert egyszerűen szebb tőle a mosolyom, kiemeli mosolygödröket, + fekete haj és ezért nálam előnyös. Sosem mondták még nekem, hogy ne rúzsozzak, sőt.

Szóval úgy vettem észre attól függ, hogy hogyan áll, és mennyire üt el az arcodtól (vagy illik hozzá) a rúzs.

2015. márc. 2. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Nem ribis. De nem jön be.
2015. márc. 2. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Látott már rúzzsal? ha nem jellemző rád a rúzs, lehet csak kíváncsiság :) ha pedig már többször látott úgy, akkor valószínűleg tetszettél neki vele.
2015. márc. 2. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Nem tetszik.
2015. márc. 2. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Nekem bejön nagyon, izgat, teljesen szexi egy szép vörösre, rózsaszínre kifestett száj.
2015. márc. 2. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!