Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ki hinne ezt el? Miert akarna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki hinne ezt el? Miert akarna ezert jarni velem?

Figyelt kérdés
Elkezdtem beszelgetni egy nocsabasz pasival. Mondtam neki, hogy hiaba teper, nem fogok vele kis ido elteltevel agyba bujni. Erre az volt a valasz, hogy tudom, ezert kellesz, ezert akarok veled jarni.
2015. márc. 2. 10:50
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Ezekkel vigyázz, olyan jól hazudnak, hogy elhiszed nekik, hogy tényleg kellesz, pedig csak egy egósimogató kihívás vagy. Aztán mikor lefekszel velük, többet nem keresnek! Saját tapasztalat, én is így jártam egy sráccal :(

20/L

2015. márc. 2. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Lassan 3 eve hajt ram, de most egy gyenge pillanatomban szoba alltam vele.

Nem igazan jon, hogy elhiggyem neki ezt.

2015. márc. 2. 10:55
 3/10 anonim ***** válasza:
88%
Könyörgöm... Az ilyen "férfiak" úgy használják ki a naív nőket, mint annak a rendje. Bizonyára azt mondja, amit hallani akarsz. Én nem is állnék szóba az ilyennel. De aki ilyen pasira vágyik, az ne csodálkozzék semmin!
2015. márc. 2. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
91%
Az előző 15 csajnak igyanezt mondta.
2015. márc. 2. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Eloszor is, nem vagyom ilyen ferfire, masodszor nem ertem, hogy fikazas nelkul miert nem lehet valaszolni, harmadszor 3 sor utan nem tudom, hogy barki is hogyan kepes leszurni azt, hogy ki naiv, meg ki nem?

Egy kerdes, konyorgom...

2015. márc. 2. 10:58
 6/10 anonim ***** válasza:
Azért ezt mondta, mert tudta, hogy ezt szeretnéd hallani :D
2015. márc. 2. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Most vigyázz! Szóbaálltál vele! Úgy érzi berakta az ajtón a lábát!

De mintha te be is akarnád engedni!

2015. márc. 2. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Te is tudod, hogy mellébeszél. Ha sokáig udvaroltatsz, még tényleg kibeszél a bugyidból.
2015. márc. 2. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nem bántani akarunk!

De nem lesz e megint gyenge pillanatod mint most hogy szóba álltál vele?

Mert abban a pillanatban le fog csapni rád! Mostmár presztizskérdés is vagy neki!

2015. márc. 2. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A hasonló pasik minden csajt megpróbálnak befűzni akik egy kicsit is bejönnek nekik. Ismerek olyan 40es férfit , aki 30-40nőt fűz egyszerre éveken át mert neki elég ha valaki 15év után 1X igent mond, felesége van 2gyereke és 3szeretője akiket váltogat a 30-40fűzött nőből. Ha durvábban próbálkozik és neked nem jön be akkor meg csak annyit mond majd: vicceltem. 0 kockázat 50% siker. (Kerüld el ha nem szeretnél trófea lenni)
2015. márc. 2. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!