Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen nőnek gondoltok ezek után?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen nőnek gondoltok ezek után?

Figyelt kérdés

Szóval a történetem a következő:

15-16 éves koromban kezdtem úgy érezni, hogy nagy szükségem van a férfi nemre. Én magam azonban nem voltam vmi nőies nő. Elég vékony voltam ráadásul alkatom inkább olyan fiús mint nőies volt. Mellem nagyon pici, intim részen pedig nagyon szőrös. Olyan csúnya kis békának láttam magam. Nem mertem fiuknál kezdeményezni, mégis nagy vágyat éreztem hogy kielégítsem intim kíváncsiságomat és hogy mindenképp pasit szerezzek, sokat. Elkezdtem kicsit kihívóan öltözködni, sminkelni, discoban is feltűnően kezdtem táncolni. Nálam 2 évvel idősebb bátyámmal jártam szórakozni. Hogy kielégítsem vágyaimat, végül tesómra is ráfanyarodtam. Jóban voltunk, sokat hülyéskedtünk. Amikor játékból birkóztunk, mindig úgy csináltam, mintha véletlen hozzáérnék a péniszéhez...mármint nadrágon kívül. Direkt bementem hozzá mikor zuhanyzott. De tovább is mentem, megmutattam magam pucéran neki, h mi a véleménye rólam. Kértem h mutassa meg a péniszét. Addig nyaggattam, h együtt maszturbáltunk pár alkalommal. Aztán bejött a pasizás a szórakozóhelyeken. Minden hétvégén más pasikkal voltam, de komoly kapcsolatot kerestem, nem futó kalandokat. Féltékeny tipus voltam, minden pasit magamnak akartam. Abban az időszakban volt több pasim, pár hónap és 1 év közötti időtartamra. Köztük 1-2 hónap szünet.

Most 30 vagyok, tartós kapcsolatban, házasság előtt. Már nem vagyok ilyen, sőt, szinte az ellenkezője. Meg is szépültem...szerintem.

Ti mit gondaltok volna rólam akkor és most?

Privátot ne írjatok lécci, nem akarok erről beszélgetni v jobban kifejteni a témát.



2015. márc. 2. 15:17
1 2
 1/15 C0r3 ***** válasza:
szex
2015. márc. 2. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
58%
DUgsz velem? amugy csak szokasos tini ribi voltal,mint a tobbi.Battyad se koser!
2015. márc. 2. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
97%
Miért érdekwl,hogy sok gyakoris gyökér mit gondol a kiskori önmagadról,amikor már eltelt 15 év, és boldog párkapcsolatban élsz?!
2015. márc. 2. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
87%
Ne rugózz a múlton. Általa lettél olyan, amilyen most vagy. Ezen az oldalon ilyen kérdést kitenni egyébként is kész erkölcsi harakiri.
2015. márc. 2. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 Komplikato ***** válasza:

Ez az, ez régen volt. Buta emberek megokosodnak, némely normálisak pedig meghülyülnek idővel. Az ember változik, jó esetben a jó irányba.

Meg azért általában az ember megérik, ez csajoknál általában 24-26 éves kor környékén, pasiknál meg 30-35 körül következik be. Persze van mind két nemből aki élete végéig infantilis lesz, meg pár aki lassan érik.

2015. márc. 2. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Szerintem átlagos tini voltál aki tele volt kíváncsisággal és jelen pillanatban már megállapodtál!
2015. márc. 2. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Szerintem szereted a szexet. :)
2015. márc. 2. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Hát az beteges hogy a bátyád farkát nézegetted meg mutogattad magad neki pucéran.

Nem bántásból írom de a történeted jó példa arra hogy nem csak a mai lányok ilyenek és régen se voltak különbek a fiatal lányok.

2015. márc. 2. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Azért érdekel, mert ha lesz lányom és esetleg megtudok róla hasonlókat, akkor nem tudom h mit gondoljak, vagy hogyan kezeljem.
2015. márc. 2. 15:32
 10/15 anonim ***** válasza:
Érett gondolkodású nő lett belőled, aki a múltján rágódik. Hozzáteszem, szerintem feleslegesen. Nincs olyan ember, akinek az életében nem voltak kisebb-nagyobb malőrök. Fiatalon kíváncsi voltál, ez teljesen természetes. Talán félsz attól, hogy végleg elkötelezed magad, miközben a múltad tisztátalan? Előfordul. Mint írtam, mindenkinek vannak/voltak furcsaságai, perverziói, nincs sok értelme ezen gondolkodni.
2015. márc. 2. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!