Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az tényleg igaz, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az tényleg igaz, hogy a férfiak szemöldökszíne megegyezik a fanszőrzetükével, az ajkaik színe pedig a makkjukéval?

Figyelt kérdés

Mert ezt egyik nap olvastam valahol, és azóta nem tudok nem úgy nézni egy adott hímnemű egyén szájára vagy szemöldökére.

Szerintetek mennyire van ezeknek valóságalapja?


2015. márc. 2. 16:54
 1/8 Linó03 ***** válasza:
Ellenőrizd a forrást. Szerintem ezt nem sokan vizsgálják.
2015. márc. 2. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom, gyere nézd meg.
2015. márc. 2. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Hát. Most, hogy mondod, nekem tényleg van valamilyen szintű összefüggés... :D A szemöldököm legalábbis tényleg olyan, de a makkom picit lilásabb árnyalatú. De, ha hideg van, akkor az is egyezik. XD
2015. márc. 2. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Semmi valóság alapja nincs. Akkor a legtöbb fiú barna vagy lilás szájú is lehetne. Esetleg babarózsás.

A szemöldök színe sem passzol...


Szóval ez egy hatalmas baromság.

2015. márc. 2. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Láttál már szőke szemöldökű, vörös szakállú, ámbár fekete hajú férfit? Nem? Azért, mert a szőrzet a kósza szőrszálaktól eltekintve azonos színű, így meghökkentő módon a fanszőrzetnél is. Ez alól kivétel egyes mutáció, de nagyon ritka. A makkom színe pedig nem egyezik az ajkaméval.
2015. márc. 2. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Akkor szőke lenne a pöusöm szőre, holott barna, akárcsak a hajam. Baromság.
2015. márc. 2. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Ensam skog ***** válasza:
Várj megnézem a supraluxos festék színskálán.
2015. márc. 2. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Ensam skog ***** válasza:
Sajnos eltér. A makkom is és a fanszőrzetem is sötétebb.
2015. márc. 2. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!