Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, az ilyen alkat nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, az ilyen alkat nagyon rossz?

Figyelt kérdés
[link]

2015. márc. 2. 19:04
 1/10 anonim válasza:
Szerintem nem! Talán a tiéd is hasonló? :)
2015. márc. 2. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
Szerintem szexi :*
2015. márc. 2. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon bejön!
2015. márc. 2. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat,jöhetnek még :D.

De most ne a lányt nézzétek,csak az alakját

2015. márc. 2. 19:08
 5/10 anonim ***** válasza:
Annyira nem rossz, de nekem nem jön be az ilyen alak.
2015. márc. 2. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Takacs Laszlo 15 ***** válasza:
Nekem nem Jon be,de az elo"ttem szoloknak tetszik.Ehhez az alkathoz is lehet talalnni olyan ruhat Ami jol all,es szexis.
2015. márc. 2. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
26%

csalóka a kép, a profi fotózás, smink rúzs fodrász beállítások fények utólagos photosop elhiteti az emberrel hogy egy jó nőt látunk.

de sajnos nincs így. nem bántásból de ez az alak undorító. a képen is előnyös hogy áll és kihúzza magát, ha ülve lenne látnánk hogyan nyomódik szét a vastag combja ahogy leül, látnánk a hasánál a hurkákat. ha neked hasonló az alakod azt javaslom kezdj el edzeni, egyészséged is meg fogja köszönni valamint normális pasit is találhatsz. persze pasit most is foghatnál, biztos vagyok benne hogy kaptál már privát üzenetet is, de nem biztos hogy ilyen srácokra vágysz.

2015. márc. 2. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nekem bejön nagyon :) szerintem szexi az ilyen alkat :) ;)
2015. márc. 2. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Miért lenne rossz az ilyen alkat? Szerintem szexi!

36f

2015. márc. 2. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Elég izgató!
2015. márc. 3. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!