Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mért hazudja mindenkinek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért hazudja mindenkinek?

Figyelt kérdés
egy bulin akart csokolozni velem egy srac akit eleg jol ismerek es van baratnoje is.viszont en massal emntem szoval modntam addig nem megyunkel tancoltnk meg ilyesmi,aztan masnap suliban midnenki tudta vagyis azt hitte mert elmodnta mindnekinek h nyaltunk,nem értem..a baratnoje is megtudta mi lesz ebbol? mi ertelme ez neki?

2015. márc. 2. 21:54
 1/6 anonim ***** válasza:
neked mi bajod van? menj aludni
2015. márc. 2. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 C0r3 ***** válasza:
Szerintem a csúszási súrlódás miatt.
2015. márc. 2. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
menj haza látom a szemeden álmos vagy! és ő tudja kérdezd meg tőle
2015. márc. 2. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Láttad a Könnyű nőcske c. filmet? A te esetedből is valami olyasmi lesz majd.... :D
2015. márc. 2. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ebből cicaboksz lesz. :D

A fiúnak meg kisgyerekes bosszúja ez.

2015. márc. 2. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Takacs Laszlo 15 ***** válasza:
Azert,mert ha mindenkinek azt mondja,akkor legkozelebb Mar mondani fogja neked,hogy Mar mindenki ugy tudja,hogy a multkor Mar smaroltunk,es akkor Te majd smarolni fogsz vele.Csak azt akarja,hogy smarolj vele,es ha smarolsz vele akkor o" nyer.Ne tedd,smarolj massal.
2015. márc. 2. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!