Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehet ujra felkelteni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet ujra felkelteni egy csaj erdeklodeset?

Figyelt kérdés

Evek ota ismerem. Akkor is szep volt, parszor rajtakaptam,hogy nez,volt, hogy en is neztem, de semmi nem lett.

Azota tudom, hogy fura, de megvaltozott, kulsore sokkal vonzobb lett, es az arca is nagyon szep lett. Annyira, hogy az utobbi fel evben le se birom venni rola a szemem. Viszont o mar nem nez ra soha, ha koszonok neki, vagy valami, akkor is csak annyi idore max, mig visszakoszon, de sokszor ugy koszon vissza, hogy nem is nez ram.


2015. márc. 2. 22:13
 1/1 Szemi21F válasza:

egy kapcsolatba mindig van alfa(a dominansabb), es beta(az alarendeltebb) egyen. Szerintem hagyd a p*csaba ha csak nem akarsz papucs beta lenni... tom h nem ez volt a kerdes. bocsi _:D.

Amm ha megse tudsz lemondani rola akkor csak menj oda hozza es kerdezd meg h "mostmar nem tetszem"? _:D a tobbi jon magatol,ez tuti duma. tedd meg es band meg, minthogy megband h nem tetted! _:D en e szerint csajozok!;)

2015. márc. 5. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!