Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Terhes vagyok? :o

Figyelt kérdés
Február 22-ére vártam, higy megjöjjön de még most se jött meg. 15 éves vagyok. Van barátom 6hónapja. Mindig védekeztünk.. Február 18-án voltam nőgyógyásznál, íratni fogamzásgátlót. Az orvos meg nézte hogy nem-e vgayok terhes, de azt mondta nincs semmi.. Ezért nem értem, hogy most miért késik már 9napja?

2015. márc. 3. 17:37
 1/8 anonim ***** válasza:

nem vagyok-e*

majom vagy, nem terhes :D

2015. márc. 3. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Az vagy
2015. márc. 3. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Fogd fel úgy, hogy 30 éves leszel még csak, mire a lányod 15 körül lesz.
2015. márc. 3. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
nem oltogatást kértem -.-
2015. márc. 3. 17:41
 5/8 anonim ***** válasza:
89%

Na aranyom, akkor először is megismerkedsz egy helyesírási szótárral, majd ha vele is eléggé összemelegedsz, akkor lehet barátod, és szexelhetsz is.

Ha doki mondta, akkor elég valószínű, hogy igaza van, kicsit több esze van, mint Neked.

Még igen csak fiatal, nem biztos, hogy beállt rendesen a ciklusod, stresszes élet, stb. befolyásolhatja a menstruációt.

Egy "pár" biosz-, és nyelvtanóra és eléred azt a szintet, hogy lehet barátod.

De sajnos Te is társadalmunk elrontott lénye vagy.

2015. márc. 3. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Igen az vagy, mert 15 evesen k-ratod magad, es van pofad elmenni fogamzasgatlot iratni(mondjuk annyiban jobb, mintha raadasul nem is vedekeznel)...de a lenyeg, h 15 evesen meg nem kellene talan meg szexelni. A szuleid mit szolnak hozza(ha egyaltaln tudjak)? Inkabb szegyelld magd, es kicsit gondolkodj el....vagy vegyel egy terhessegi tesztet, tudod egy aktiv szexualis eletet elo no (lol) ilyen lehetosegekkel el, nem a gyk. hu-n nevetteti ki magat ilyen debil kerdesekkel.
2015. márc. 3. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Értem már, miért van annyi abortusz hazánkban. Hajjjaj. Jóval hamarabb tüzelnek a lányok, mint hogy beérjen az agyuk is.
2015. márc. 3. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hamarabb? Zsámóéknál már kiöregetdett nőstény lenne.
2015. márc. 3. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!