Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egyetemi gólyatáborban ismerke...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyetemi gólyatáborban ismerkedni, ha félénk vagyok?

Figyelt kérdés

Nem fogok ismerni senkit, senki ismerős nem lesz ott. Félénk és csendesebb fajta vagyok, nehezen barátkozom, de azért össze szeretnék majd ismerkedni néhány csoporttárssal. Csak random

menjek oda szimpi emberekhez? Miről beszéljek velük? És ha nem fognak szimpinek találni? Lány vagyok amúgy és infókarra megyek.


2015. márc. 3. 19:00
 1/4 anonim ***** válasza:
74%

BME VIK infóra? Ha igen, írj privit és mesélhetek, de nem kimondottan publikus az infó :)


23/F

2015. márc. 3. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Marko polo ***** válasza:
54%
Én úgy szoktam, hogy ha hallom mirôl beszélnek, Én is beszállok a témába... Nekem mûködni szokott, de akár úgy is csinálhatod ahogy írtad... 16/F
2015. márc. 3. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A gólyatárborban egyébként is kisebb csoportokra, csapatokra lesztek osztva és úgy lesznek a feladatok (többnyire, nálunk így volt), szóval lesz lehetőséged "kiválasztani" azt a pár embert, akit szimpinek találsz és beszélgethetsz. Egyébként ne aggódj én is iszonyú félénk vagyok és csendes, rettegtem a gólyatábortól, de nagyon szép emlékként maradt meg :) Ne félj, mert biztosan lesznek olyanok, mint te, akivel megtalálod majd a közös hangot :)
2015. márc. 3. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

A gólyatáborok az ismerkedésről, piálásról szólnak. Kb minden játék része, hogy igyál. Az alkoholtól oldódnak a gátlásaid, könnyebben ismerkedsz. Nekem világéletemben 1 max 2 barátnőm volt, a gólyatáborban meg kb az összes csoporttársam megismertem még első tanítási nap előtt plusz egy-két más szakost, akikkel utána is összejártunk sörözni, szórakozni, közös órákon találkoztunk, stb.


Pedig a tipikus ha letesznek a sarokban ott maradok és elfelejtkeznek rólam típusú lány vagyok. Plusz infókaron ha nem bányarém vagy az összes srác rajtad fog lógni vagy próbál becserkészni. Nyugi, nem lesz időd nem ismerkedni... :D

2015. márc. 4. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!