Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha tetszenek neki, keresne?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha tetszenek neki, keresne?

Figyelt kérdés
Van egy nalam 2-vel idosebb srac aki udvozletet kuldte azzal a szoveggel, hogy szep a mosolyom. Akkor nem reagaltam ra, nem tudtam mit kezdeni a helyzettel. Aztan egyszer odamentem hozza, dumaltunk kicsit. Meg egyszer irtam neki. Van hogy en, van hogy o koszonon elore, de lattam, hogy ram nez, mosolyogva mond vmit egy haverjanak rolam, mert aztan o is ram nez. De sztem mostmar neki kene engem keresnie.

2015. márc. 3. 19:03
 1/8 A kérdező kommentje:
Ja es 16/l
2015. márc. 3. 19:04
 2/8 Marko polo ***** válasza:
És ô?
2015. márc. 3. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nagyon szompatikus nekem:) de szerintem elrontottam az elejen.
2015. márc. 3. 19:09
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem biztos tetszel neki. Ha továbbra sem ír, akkor írhatsz neki még egyszer, aztán ha azután se keres, akkor hagyd a fenébe.
2015. márc. 3. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem tetszel neki, de nem baj az ha te keresed. Azt írtad, hogy ő is érdeklődik.
2015. márc. 3. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Koszonom:)
2015. márc. 3. 19:23
 7/8 Takacs Laszlo 15 ***** válasza:
Talalj valami kozos programot hetvegen,es hivd el.
2015. márc. 14. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
De en vagyok a lany, nem veszi nyomulasnak?
2015. márc. 14. 14:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!