Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Beleszerettem a srácba akit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem a srácba akit korrepetálok?

Figyelt kérdés
Én igazából ilyen kis szürke kisegérnek gondolom magamat.Jól megy a matek,fizika,kémia ilyenek és tanítok egy kis plusz pénzért embereket.És most van egy srác akibe igazából tökre belezúgtam,de nem valószínű hogy viszonozná.Volt hogy a szemébe néztem mert ugye magyaráztam és akkor ilyen melegséget éreztem mintha szerelmes lennék belé.Ő inkább ilyen "rossz fiú".Mit tehetnék hogy elmúljon ez az érzés?Vagy lehet bármi esélyem egy olyan srácnál? :/

2015. márc. 3. 19:25
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
80%
Annyira nem lepődöm meg, hogy egy normálisnak tűnő csaj a tipikus rosszfiúba zúg bele... Remélem összejöttök és kihasznál, a francba. Ilyenkor mindig rájövök, hogy a nők értékrendje és erkölcsei a nullához konvergálnak.
2015. márc. 3. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
90%

Hát, "húzd" (szex: igen) meg őt, ha nem csinálja meg a házit! :P Meg sem lepődöm, szürke kisegér a rossz fiúba...:)

Mi ez? A korrep 50 árnyalata?

2015. márc. 3. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
59%

Egy átlag normális pasi már nektek nem is annyira izgalmasan vonzó,csak amelyik szőnyeg szélén áll,

illetve az őrszobák gyakori látogatója?

2015. márc. 3. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
55%
ja, tipikus. egy 0 vagy, jól fogalmaztál a mondadód elején.
2015. márc. 3. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
69%
Őőő, senkit nem érdekel. Pár hónap múlva látogass vissza szeretett körünkbe gyűlölködni, hogy az összes hapsi szemét féreg.
2015. márc. 3. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Most miért kell leszólni?Még soha senkim nem volt.Arról meg nem tehetek hogy kibe szeretek bele.
2015. márc. 3. 20:03
 7/14 anonim ***** válasza:

"Arról meg nem tehetek hogy kibe szeretek bele."


Dehogy nem. Ha normális értékrended lenne, nem szerettél volna bele!

2015. márc. 3. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Mit értesz az alatt hogy "rossz fiú"?
2015. márc. 3. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Csak nem lehet olyan "rossz" ha veszi a fáradságot hogy javítson a jegyein... Amúgy is ez egy elég tág fogalom (mindenki másképp értelmezi/mindenki egyéni módon sorolja kategóriába)
2015. márc. 4. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Bocsi, telefonról vagyok. Szóval mindenki egyéni módon sorolja kategóriába az embereket. Így a fiúról semmien elképzelésem nincs. (Pl.foglalkozik a jegyeivel) rólad meg v.mi nagyon alap... Fejsd ki egy kicsit bővebben hátha tudok segíteni :)
2015. márc. 4. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!