Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért zavarja ennyire az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért zavarja ennyire az emberek nagy részét a korkülönbség? És miért kell kinézni azokat, akik sokkal fiatalabb vagy tőlük idősebb lánnyal akarnak összejönni?

Figyelt kérdés
Én konkrétan annyira boldog vagyok, hogy nap, mint nap beszélhetek azzal a 13 éves lánnyal, akibe szerelmes vagyok 18 éves srác létemre, hogy szavakba nem lehet önteni!

2015. márc. 3. 20:51
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
engem nem zavar! sose érdekelt :)
2015. márc. 3. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
68%
Azért az túlzás, hogy kinézem őket, de egyszerűen képtelen vagyok elhinni, hogy azonos szellemi szinten állnak a partnerükkel és hasonlóan látják a világot, mint ő. A fiatalabbakra hajtó srácok esetén bejátszik az is, hogy kissé úgy tűnik, mintha nem lennének képesek a saját korosztályukból felcsípni csajokat, ezért a naiv kislányokat próbálnák meg behülyíteni. Ez az első gondolatom, nem tehetek róla. Ha egyszer találkoznék egy ellenpéldával (kétlem, hogy fogok), talán változna a véleményem. Egyébként a ti korkülönbségetek olyan 4 év múlva már nem lenne vészes.
2015. márc. 3. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
34%

Azert mert kb 10 evenkent egy masik korcsoport van (tiniknel ez 1-2 ev)

A korcsoportok pedig atlagosan elteroen erettek agyilag es tobb a tapasztalatuk,mas az igenyük.


18 eves lassan egyetenista vagy dolgozo kis híjan ferfikent semmi kihivas nincs egy naiv,gyerekes 13 eves befuzeseben.

2015. márc. 3. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nem naiv! Ha ismernéd, nem ezt mondanád róla! Nagyon okos, intelligens és érzelmileg nagyon magas szinten van! Ráadásul hatalmas szíve van! Nagyobb, mint sok másik embernek a világon! Ha lehetne választani a világ legszebb csajai és közte, tutira Őt választanám!
2015. márc. 3. 21:18
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem fekszel le vele 14 éves koráig akkor talán.Akárhogy is nézz ki ő még gyerek!
2015. márc. 3. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
39%

"A fiatalabbakra hajtó srácok esetén bejátszik az is, hogy kissé úgy tűnik, mintha nem lennének képesek a saját korosztályukból felcsípni csajokat, ezért a naiv kislányokat próbálnák meg behülyíteni."


Komolyan a nők ennyire naivak? Átlagban a 18-25 éves csajok néznek ki a legjobban, még jó hogy 18-45-ig aki megteheti őket próbálja összeszedni, miért a zömmel leélt, lehasznált harmincasokat akarná felszedni az ember, ha kaphat szexi fiatal csajt is?

2015. márc. 3. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Kezdjük ott, hogy akkor lennék ott mellette minden nap, amikor már 15 lesz, én meg 20. A szexre nem gondolok, tartogatom magamat neki, ameddig kell.
2015. márc. 4. 10:53
 8/10 anonim ***** válasza:
71%

"A fiatalabbakra hajtó SRÁCOK esetén [...]"

SRÁCOKról beszéltem. Nem tudom, te hogy vagy vele, de én egy 40 körüli férfit nem ebbe a kategóriába sorolnék. "Fiatalabb" alatt sem fiatalt, hanem nála fiatalabbat értettem. Ergo arra az esetre próbáltam célozni, amikor a 20-25 éves ráhajt egy 14-15 körüli csitrire. Egy 20 feletti nőről azért nem állítanám ilyen biztosan, hogy nem jelent kihívást megszédítés szempontjából, akár 25, akár 40 éves csávó próbálkozik nála.

(Másrészt azzal se értek egyet, amit írtál. Nem minden pasi szemében az az egyetlen funkciója a nőnek, hogy szép legyen. Sokan lelki társat is keresnek benne, és valljuk be, egy velük egykorúban több eséllyel találják meg.)

#2 voltam.

2015. márc. 4. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

kb. minden ember más, és azért zavar valakit. (de ez persze ez csak egy példa).


mondjuk ez valahol korfüggő is. én most leszek 23, és talán egy kicsit, mintha csökkent volna a korkülönbség azoknál, akik iránt érdeklődök. olyan 20 év körül én is jobban ellettem volna egy 13-14 évessel, persze én is csak úgy visszafogottan, nekem valahogy most sem az az elsődleges célom, hogy megfektessek mindenkit 1-2 hét után, de ahogy más is írta, van egy kor, amikor bizonyos fiúk úgy gondolják, hogy jóval nehezebb felszedni egy koruk beli csajt.

2015. márc. 4. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Én azért szerettem bele, mert pont olyan, mint én; meg tudtam vele mindent beszélni, kvázi lelki társam; Ő kihívás és élvezem is, hogy harcolhatok érte.
2015. márc. 4. 19:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!