Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? :' (

Figyelt kérdés

20 éves vagyok és nagyon sokat szomorkódom. Nem viditfel semmi már úgy mint rég :( Szeretnék találni egy kedves lányt aki szereti a Romantikus srácokat és nem pláza cica!! Nagyon sokan lenéznek mert alacsony vagyok 156 cm nem bulizok hisz szigórùan fognak :( és szerintem ez miatt vagyok ilyen :( ha jó kedvem van pár óra és újra depis álapot :'( Amikor egy kedves srácnak tartom magam de ez a világ valahogy ellenem van , feleslegesnek érzem magam jobb lenne meghalni probáltam sokszor végezni magamal nem sikerűlt .Vanak napok amikor minden jó és megyek kőzősségbe de félek mert csúnya vagyok sportolok az alkatommal semmi baj de nem tudom magam el fogadni igy :'( nem tudom mit tegyek egy pup vagyok csak ebben az életbe:'( ezek a dolgok miatt nem tudom magam jól érezni :( Miért kell nekem igy élnem ha szenvedek? Nincs melletem senki mert mindenkí veri magàt hogy ő nekik milyen jól megy bármilyen csajt meg kapnak. Nekem csak 1 kell akivel tőrődhetnék :'( Nem tudom meddig fogom birni tovább :'( Mit tegyek?? :'(


20/F



2015. márc. 3. 23:07
 1/6 anonim ***** válasza:
Beszélgess valakivel
2015. márc. 3. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
uuristen de aranyos vaagy..Biztosan fogsz találni valakit, ne szomorkodj!
2015. márc. 3. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Basszus, ne égesd már a férfiakat... Én érzem cikinek, hogy ilyen pasik vannak.


26/F

2015. márc. 3. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nimcs senki akivel lehetne beszélgetni :(
2015. márc. 3. 23:14
 5/6 anonim ***** válasza:
ha magad nem tudod elfogadni, akkor miért várod, hogy más tegye meg?
2015. márc. 3. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
pszihológus,pszihiáter
2015. márc. 5. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!