Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ajánljatok olyan tahi masszázs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ajánljatok olyan tahi masszázst Bp-en, ahol happy finish levezetés vagy akár szex is kérhető a masszázson felül. Ill tapasztalatok is érdekelnek milyen egy ilyen hely?

Figyelt kérdés
Olyan írjon aki konkrét helyet tud, volt, ismeri! Az árak is érdekelnének. (Lehetőleg X, XIV, ker környékén) Kínai nem érdekel, csak is Thai lányok!

2015. márc. 4. 16:12
 1/10 anonim ***** válasza:
75%
2015. márc. 4. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
1.Vagyok. Az ár a normál masszázs ár + 5000. De csak kézifejés van. :(
2015. márc. 4. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

5 ker irány utcában a sarkon

masszázs 8 ezer + happy finish 10 ezer

2015. márc. 9. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

kEDVES #3-as!


Most akkor happy finishel összesen 10e? Vagy összesen 10+8e, azaz 18e? Mert nem egyértelmű.....

És oral is van (natur) vagy csak kézimunka?

kösziii

2015. márc. 12. 20:16
 5/10 anonim ***** válasza:
87%

Hogy lenne már 18e? 10-12-őért fél óra FULL szexet kapsz, 15K-ért meg már egy órát is, elég jó bomba csajoknál is. Ennyi a pesti átlagár, efelé nem nagyon mennek, mert nagy a konkurencia...


Egy szaros masszázsért meg cumiért nem fognak 18K-ra levenni nyugi .D

2015. márc. 12. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
83%

# 4

1 óra thai masszáz 8 ezer Ft

+ happy finish 10 ezer Ft amit egy másik csaj csinál!

Vagyis masszáz happy finishel együtt 18 ezer Ft és ez csak a kézimunka ha többet akarsz akkor még plusz kell fizetni!


# 5

Nyugi nekem is leesett az álam az ár hallatán én is tisztába vagyok hogy a magyar lányok 10-12-ért vallanak fullos 1 órát!De ha nem hiszed akkor látogasd meg őket úgy is fel fogja ajánlani a fiatal 40 kg thai csaj a szolgáltatását a masszázson kívül amikor már felmentél és levetkőztél.

De ha megfigyeled ez az utca Budapest fő turista negyede!Telis tele van külföldivel előttem nem sokkal pl. egy német csávó is betért hangok alapján szerintem ő nem csak happy fhinishre fizetett...

De pl. a szabadkai útnál mikor mentünk crazy mamába koncertre, odajött egy füstölt hús hogy a bokrokba elintéz fél óra alatt 10 ezerért XD

Vagy ha lemész vidékre ahol alig van munka ott a lányok házban 1 fullos órát 4-5 ezért vallanak.

Szóval nem a Budapesti neten hirdető lányok árait kell alapul venni.

2015. márc. 13. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

#5-ös:


tisztában vagyok a 10-15e pesti árakkal DE ezek nem thai csajok hanem magyarok. Thai v ázsiait nem kapsz ennyiért. Én legutóbb 20-25e/óra áron találtam a X.ben! Igen, nem írtam félre...... ez sajnos extrém kategória nálunk nálunk!


#6-os:

persze, ezekkel én is tisztában vagyok .... sajnos nagyon is :(. Engem ezért kimondottan thai lányok érdekelnének. Igen vágom h az jó környék. Nem tudod a szalon pontos nevét mert abban az utcában több is van ha jól tudom?

2015. márc. 13. 08:34
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
5 ker irány utcában a SARKON!
2015. márc. 13. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

Itt nagyon el van tévedve mindenki.

A normális ápolt belvárosban található erotikus masszőrök 14-18 e. 1 órára.

És könyörgöm ha szexet akarsz ne masszőzt keress!! Tudod...van olyan, hogy szexpartner ;)

2016. nov. 8. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 abangoo válasza:
100%
Ha a 10 kerben jó neked, akkor az auchannál. Happy finish, cumi és .... Hamar lekerül az alsónaci és hajrá. Masszázsban nem olyan jó, de én sem azért járok oda.
2020. márc. 23. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!