Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, nők! Mennyire szeretit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők! Mennyire szeretitek, ha egy srác a végsőkig küzd értetek?

Figyelt kérdés

2015. márc. 5. 11:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
94%
Szeretjük ha jól csinálja és nem annak ellenére hogy mi nem akarjuk.
2015. márc. 5. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
64%
ha már beteges küzdelemmé válik ez, és zaklatásba fordul át, akkor egyáltalán nem jó. főleg, ha egy ronda srácról van szó, akinek esélye sincs, mégis azt hiszi, hogy ha küzd megkaphat. szánalmas.
2015. márc. 5. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Nem zaklatok senkit sem és egy olyan középosztálybelinek elmegyek.
2015. márc. 5. 12:06
 4/12 anonim ***** válasza:
97%
Én nem szeretem a játszmákat, és nem szokásom az elérhetetlen nőt alakítani, akit küzdelmek árán kell meghódítani. Nálam a nem azt jelenti, hogy nem. Ha valakit egyszer elutasítottam, utána kifejezetten taszító és idegesítő számomra a további próbálkozás.
2015. márc. 5. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Vannak olyanok, akik nem mondják ki, hogy semmit sem akarnak már a másiktól. Vagy ha akarnának is, különböző külsőségek miatt nem lehetnek együtt.
2015. márc. 5. 12:49
 6/12 anonim ***** válasza:
Imádnám, ha az küzdene értem, aki nekem is tetszik.
2015. márc. 5. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
67%

Az első, a második és harmadik válaszíró tökéletesen leírt mindent.


Ha jól csinálja a fiú (értsd: jól néz ki) és a csaj is akarja (tehát valójában nem küzdelemről van szó hanem egyfajta színjátékról, aminek a kimenetelét mindkét fél előre ismeri valahol mélyen), akkor nem szánalmas.


A tényleges küzdelem (amikor a fiú nem jön be a csajnak) az viszont igen. Ugyebár minden olyan esemény, amikor valaki megpróbálja leküzdeni a vele született korlátait (itt most nem feltétlenül csak arról van szó, hogy egy nem helyes pasi csajozni próbál, ugyanide tartozik az is, ha egy zsidó ki akarja juttatni a családját a haláltáborból, stb), sok emberben szánalmat kelthet.

2015. márc. 5. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
51%
Pedig az embernek lételeme, hogy dacol a sorsával.
2015. márc. 5. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
Én szeretem ,az azt jelenti hogy a fiú mindennél jobban szeret ez jó érzés is.
2015. márc. 6. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Ilyen nem létezik!!

Lehetsz akàrmilyen kedves,ôszinte szolìd,alkatilag vékony szép arcu,mindig talàlnak okot,hogy lelépjenek,ha nem az elején majd a közepén.Nagyobb vàlogatòk mint a nôk!

Az eddigi gerincdöntési szàndék az eltartàsi szàndékkak bôvült..Megbìzhatatlan az összes csak szìvtörôk!!!

2015. márc. 6. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!