Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vállaljam fel azt, hogy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vállaljam fel azt, hogy egy kiállhatatlan személyiség vagyok, aki eddig csak érdekből volt jóban az emberekkel?

Figyelt kérdés

Érdek alatt azt értem, hogy csak arra voltak jók az emberek, hogy megjelenjek velük valahol.

Barátom sem volt még soha annyira utálom az embereket, hogy szinte kiráz a hideg, hogy valakit magamba fogadjak. (gondolok itt a szexre)

Most ez életem problémája, valaki küszködik valami hasonlóval? 20 vagyok, csaj



2015. márc. 5. 16:48
 1/8 anonim ***** válasza:
Hát fogjuk rá. Változol még és talán fogsz is, de a legnagyobb baromság ha elfojtod magad. Én úgy vagyok vele, hogy én inkább halok meg boldogan és magányosan, mint sem boldogtalanul ismerősökkel.
2015. márc. 5. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nyilván elrettentő példa vagyok, de akkor szépen lassan bontakozzak ki?
2015. márc. 5. 16:51
 3/8 A kérdező kommentje:
Fáj a mosoly.
2015. márc. 5. 16:51
 4/8 anonim ***** válasza:
Hát én beleburkoltam egy kis iróniába és cinizmusba, aztán amilyen buta emberek vesznek többnyire körül, úgy sem veszik észre.
2015. márc. 5. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha annyira utálatos vagy, akkor nem mindegy neked mit gondolnak rólad mások?
2015. márc. 5. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Agresszív kismalac?
2015. márc. 5. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Hah úgy érzem mi jó barátok lehetnénk :D
2015. márc. 5. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
#7 Csak viccelsz.:)
2015. márc. 5. 17:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!