Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan "jöjjek ki a szekrényből"?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan "jöjjek ki a szekrényből"?

Figyelt kérdés

Már egy-két éve tudom magamról, hogy a saját nememhez vonzódom, de tavaly ősszel sikerült csak ezt elfogadnom. A szüleimnek még nem hinném, hogy el tudnám mondani, de az egyik legjobb barátom, aki nem mellesleg lány, szerintem elfogadna, plusz rossz érzés, hogy sok éve ismerjük egymást, és én mégis hazudok neki. Viszont semmi ötletem nincs, hogy hogyan mondhatnám el neki. Iskola után, vagy majd osztálytáborban, amikor sokkal személyesebb a hangulat, és meg is tudnám neki magyarázni. Vagy esetleg facebookon beszéljem meg vele?

Akármilyen értelmes, jószándékú ötletnek örülnék. Köszönöm előre is.

14/F



2015. márc. 5. 23:02
 1/10 anonim válasza:
100%
1 tuti: CSAK és CSAK személyesen mond el neki! Az a lehető legjobb amit csinálhatsz.
2015. márc. 5. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, akkor közösségi média kilőve. És hogyan vezessem fel a témát? Azért mégse akarom azzal letámadni, hogy: "Hello, tudtad, hogy a fiúkat szeretem?"
2015. márc. 5. 23:08
 3/10 Takacs Laszlo 15 ***** válasza:
100%
Feszen semmikepp se.
2015. márc. 5. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
54%
Miért kéne "kijönni a szekrényből" egyáltalán? Én nem mondanám el senkinek. Ha lesz egy barátod úgyis megtudják, nem? Addig meg csak fölösleges támadási felületet adnál másoknak.
2015. márc. 5. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
ha igazi barátod, meg fogja érteni, ne aggódj. kezd azzal, hogy mindenben őszinte voltál vele, egy dolgot kivéve, amit viszont most szeretnél tisztázni. ne parázz, az a legfontosabb. szüleidnek már mondtad egyébként vagy a legjobb barátod lenne az első aki megtudja?
2015. márc. 5. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is hülyeség. Amikor barátom lett kiderült, na bumm. Viszont így, hogy együtt is vagyok valakivel, egy haverom sem néz rám rossz szemmel. Ezt Ők a szemembe is mondták, hogy valószínűleg nem maradtunk volna haverok, mert féltek volna .

Marhaság elmondani, amíg senkid sincsen. Na meg 14 évesen, oké hogy tudod, de még gyerek vagy, az élet bármit hozhat

2015. márc. 5. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Megértem, hogy nyomaszt az a tudat, hogy nem vagy őszinte a barátnőddel. Majd miután találsz egy helyes srácot magadnak, akibe szerelmes vagy elmondod ennek a lánynak, hogy homoszexuális vagy, csak eddig nem voltál ebben biztos. Fiatal vagy, ne siettesd a dolgokat. Sokan még közel vagy túl a harmincon sem merik elmondani a szülőknek a valóságot. Fel a fejjel!
2015. márc. 6. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Szia! Tudom milyen ez neked. Még ne mondd el senkinek! Eljön majd az ideje.

Nem kell azonnal elmondani. Csak is abban az esetben mondd el a barátnődnek, ha úgy érzed!


Ha akarsz valakivel beszélgetni erről, akkor írj nyugodtan! 14/f/m

2015. márc. 6. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Először is, nagyon cuki, hogy ezt az angol tükörfordított szókapcsolatot használod.


Ha nyomaszt a dolog, mindenképp érdemes elmondani. Ezek után már majd tudsz erről valakivel nyiltan beszélni, ami nekem nagyon jól esik. :)


Én fagyizni vittem a barátnőmet, aztán az el kell valamit mondanom bevezetéssel elmondtam neki. :)

Mindenképp érdemes szerintem ezt úgy csinálni, hogy következő nap ne találkozzatok, mert bármenyire elfogadó is, egy kis időre biztosan szüksége lesz.


Én csak bíztatni tudlak. :) Életem egyik legjobb élménye volt, amikor először előbújtam. :)

2015. márc. 6. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszokat, egyenlőre arra az elhatározásra jutottam, hogy várok egy ideig még, hiszen ahogy mondtátok, minek nyitott lapokkal játszani amikor még nincs barátom. Mindenkinek ment a zöld kéz, vagy hogy szokták mondani! :)
2015. márc. 8. 22:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!