Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Külső szemlélőként nektek mi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Külső szemlélőként nektek mi a véleményetek erről, illetve ti benne lennétek-e egy ilyen kapcsolatban?

Figyelt kérdés

A sztori kitalált csak úgy beugrott, és kíváncsi vagyok rá hogy nektek mi a véleményetek? Ti benne lennétek-e ilyenben?



Tehát van egy pár egy házaspár akikhez odaköltözik egy férfi és egy nő, és akkor dugják meg vagy dugatják meg magukat a másikkal amikor csak akarják ( 0-24-ben ), tehát ha a házaspár férfi tagja meg akarja dugni az odaköltözött nőt vagy a feleségét akkor megdugja, ha az odaköltözött nő akar dugni akkor rámászik a férfira, vagy a saját párjára aki szintén ott él ha házaspár női tagja akarja hogy megdugják, akkor rámászik a férfira aki odaköltözött vagy a férjére, és így dug mindenki mindenkivel...


Ha pl a ti valamelyik szomszédotok vagy ismerősötök/rokonotok élne így, mit szólnátok hozzá, vagy mi a véleményetek erről?



2015. márc. 6. 08:33
 1/9 anonim ***** válasza:
Én nem élnék ilyenben az tuti, de az ismerősök, rokonok felőlem azt csinálnak amit akarnak, csak ne akarjanak engem is rábeszélni, hogy ez milyen jó dolog.
2015. márc. 6. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Egészségükre.

Ha nekik ez tetszik csinálják, nekem nincs közöm hozzá.

2015. márc. 6. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Hát nem tudom, mennyi realitása van a dolognak (bár írtad, Te találtad ki)

1: nem szívesen költöznék össze másokkal, ha már feleségem van.

2: ha feleségem van, akkor hűséget fogadtunk egymásnak, és nem mennék bele ilyenbe.

3: olyan emberek, akik szeretik egymást, nem mennek bele ilyenbe (szerintem eleve hármasba se, bár ez egyénfüggő).

4: ha valamelyik szomszédom vagy ismerősöm/rokonom lenne így, arról nem hiszem, hogy tudnék, mert kétlem, hogy valaki ezzel büszkélkedne, hogy: "Jaj képzeld, ide költözött a Józsi és a Julis, aztán asszonnyal megbeszéltük, hogy mostantól mindenki mindenkivel kefélhet. Azóta én a Józsival, asszony pedig a Julissal is voltunk már együtt"

2015. márc. 6. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Az o dolguk, azt csinalnak, amit akarnak.
2015. márc. 6. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Ha tudnád, hogy mennyire nem kitalált történet ez! :) Hányan élnek így, ajjaj!

Ez olyan mint a homoszexualitás! Nem természetes, de ha annak a 4 embernek ez jó, akkor legyen, csak engem ne akarjon senki ilyenre rászedni!

2015. márc. 6. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ha nekik jó, tegyék. Nem lesznek ettől sem rosszabb, sem jobb emberek, és nem ártanak vele senkinek. Nekik ez jön be, ennyi.

De nekem egy párkapcsolat két emberről szól.

2015. márc. 6. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nincs igényem rá. Odaköltöztetni tuti nem költöztetném, a feleségemmel, gyerekemmel szeretnék élni, nem idegen házaspárral. Ha lenne rá igényem akkor is csak összejárnék egy ilyen párral, vagy elmennék egy swinger klubba. Ha ismerősőm csinálná nem vetnék rá követ de nem is biztatnám ebben...
2015. márc. 6. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nem egy hétköznapi történet az biztos.Akár kitaláltad,akár nem.Vannak olyan kapcsolatok valóban akik ilyen szinten élnek,hogy osztoznak másokkal is a párjukon.

Ezt lehetne sokáig vesézni,de a legtöbb embernél úgy gondolom a szeretet szó kapcsolódik a monogámiával.

2015. márc. 6. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Eleve életszerűtlen történet. Már a rezsi megosztásánál bukna a mutatvány. Főleg a nők áskálódnának egymás ellen.
2015. márc. 7. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!