Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Feltűnt másnak is, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Feltűnt másnak is, hogy mennyire másképp reagál sok lány egy baráti és egy komolyabb közeledésre?

Figyelt kérdés

Azt vettem észre, hogy óriási különbségek lehetnek egy lány viselkedése között a két különféle ismerkedés esetén.

Barátként nagyon sok fiút képesek elviselni és érdekes módon ebben a formában még egy beképzeltebb csaj is meglepően barátságos tud lenne egy egyébként "szintjén alulinak tartott" fiúval is.

Míg a második eset merőben eltérő. A lány egy komoly közeledés esetén mintha átfordulna valaki másba és egy hihetetlenül ellenszenves egyénné változik át. "Őt ki kell érdemelni és ne is álmodjon róla egy földi halandó!"-Körülbelül ez a stílusa ezekben az esetekben. Sokan a környezetéből nem is ismerik ezt az arcát és erősen meglepődnének, ha egyszer szembesülnének vele-többek között ez is az oka, hogy sok "rendes lánynak" nincs senkije.

Ki hogy látja a helyzetet?


2015. márc. 6. 23:04
 1/2 anonim válasza:
Szerintem van benne valami amit mondasz, de nem minden esetben igaz. Nekem például van olyan lánybarátom akivel az elején más volt, viszont barátként is ugyanolyan.
2015. márc. 6. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Akkor te szerencsés vagy, hogy pont ilyen emberrel találkoztál.
2015. márc. 6. 23:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!