Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ismerkedésnél az is gáz ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismerkedésnél az is gáz ha a fiú túl magas? Sok lánytól hallottam hogy a 190 magas srácoktól ájuldoznak, de pl a 2 méter feletti srácok már nem kellenek mert túl nagy, nem esztétikus stb?

Figyelt kérdés
egy 2m+os huszonéves fiú
2015. márc. 6. 23:05
 1/6 anonim ***** válasza:

Egy magas lány kell melléd, ennyi.

Személy szerint én kellemeltlenül érezném magam a 168 centimmel.

2015. márc. 6. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem buta az a lány, aki ez alapján dönt. Az égvilágon semmi baj sincs azzal, ha valaki üti a 2 métert. :O :)
2015. márc. 6. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Takacs Laszlo 15 ***** válasza:
Vannak magad lanyok is,akik szinten nem talalnak part a magassaguk miatt.Probalj magad lanyt keresni.
2015. márc. 6. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem egyszer láttam már 2 méteres lányt. Biztosan illik hozzád valamelyik.
2015. márc. 6. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én imádnám.

Nálam fölső határ nincsen, ha magasságról van szó. 166cm vagyok. Alacsonyabb, kb 5-6cm-el lehet. Ha nagyon tetszik akkor meg nem érdekel az sem, ha liliputi.

Ha meg 2m fölött van és nem egy szál bél a srác keresztben, akkor az nagyon-nagyon jó. Kicsinek és nőiesnek érezném folyton magam mellette. :)

De ez már nem számít, mert van barátom. Én nem a magassága miatt vagyok vele. (Ő 177cm)

2015. márc. 6. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én 166 cm vagyok és nem zavarna. Igaz kicsit érdekesen nézne ki ha az utcán elejtenénk egy csókot és olyan mélyre hajolna le hozzám hogy már majdnem guggol de ez részletkérdés. Nincs gond velük. :D
2015. márc. 7. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!