Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy barátnőtöl vagy pasitól...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy barátnőtöl vagy pasitól mit kaptok/vártok el?

Figyelt kérdés
Nektek mik azok amik a szükségleteitek, illetve amiket elvárnátok extraként? Kérlek írjátok oda a nemet is! Köszi előre is a válaszokat! Ja és nem feltétlen a szexre gondolok ...
2015. márc. 7. 18:05
 1/5 anonim ***** válasza:
adjon pénzt
2015. márc. 7. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
szeressen, jó társaság legyen illetve legyen saját élete és ne én legyek az egyetlen "elfoglaltsága"
2015. márc. 7. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

szeresse a bográcsban főtt gulyáslevest, nem árt ha tudja használni a fakanalat is, beszéljen folyékonyan Magyarul, nézzen ki úgy mint egy nő, az sem zavar h ő vásárol nekem, és örülök ha van jó sportkocsija amit én is vezethetek.

Ja és nem árt ha tudja ki az az R2-DK2

2015. márc. 7. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Amit nagyra tudtam értékelni: mindig meghívott valamire (nem elvárás, de nagyon jól esik és szoktam viszonozni), amikor mentünk az utcán átölelt, készítettünk közös képeket - ezek nekem nagyon sokat jelentettek. :)

Dicsekedett velem a barátainak :) - ez sem elvárás, de nagyon jól esik. :)

Akkor találkozzunk, amikor akarunk - volt, hogy két naponta találkoztunk, volt, hogy másfél hét is eltelt (volt egy exem, aki mindig szigorúan csak egy héten egyszer volt hajlandó találkozni, nem többször, pedig ráért! megőrültem tőle!) - ez elvárás.

A bókok jól esnek. Amit nagyon szeretnék kapni, az egy virág. :)

Keressen! Ne beszéljen más nőügyeiről! - alapvető elvárások (nem muszáj neki megfelelni, de különben nem tudom komolyan venni).

N

2015. márc. 7. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Legyen kedves, tudjon értelmesen beszélgetni, de ne legyen lenéző. Legyen hajlandó romantikázni, és gondolja komolyan a kapcsolatunkat. Legyen egy kicsit "kocka" (akár nagyon is, bírom a kocka srácokat) :D Ha még a Doctor Who sorozatot is ismeri, akkor azt mondom, hogy ő álmaim pasija :) :D

Sajna eddig nem találtam ilyet.

18L

2015. márc. 7. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!