Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok/nôk! Mitôl kényelmesebb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/nôk! Mitôl kényelmesebb egy szűk farmer/leggings, mint egy kevésbé szűk farmer vagy akármi más, amiben nem látszik a hátsód formája?

Figyelt kérdés
Mert azt mondják a lányok/nôk, hogy véletlenül sem azért hordják ezeket, hogy a fenekük formásnak látszódjon, csak így kényelmes.

2015. márc. 7. 21:11
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
A leggings tényleg kényelmes, habár én csak hosszabb felsővel hordom, a szűkebb fazonú farmer csupán csainos, de nem a legkényelmesebb.
2015. márc. 7. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
*csinos
2015. márc. 7. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
90%
Azért hordom, mert jó benne a seggem. Megfelel?
2015. márc. 7. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Személy szerint azért szeretem a szűkebbet,mert ha lóg rajtam össze vissza,az se túl kényelmes, járni se túl jó benne,ha a lazasaga miatt összeérnek a lábaim. Az meg pont jól simul hozzám, jobb benne lenni.

De azért nem mondanám szűknek,hanem olyat hordok,ami pont a méretem. És ha ilyet gyártanak, mit hordjak? :D az undi ülepes gatyákat? Na neee. Amúgy elvagyok hétvégen egy melegítőben is, de meghagyom lazának ezt.

2015. márc. 7. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
19%

Már megint te? Mi van, ennyire nem tudod elviselni, hogy nem neked öltöznek ki a lányok?

A szűk farmer valóban nem a legkényelmesebb, de még mindig jobb, mint egy harangszárú naci. Én személy szerint azért hordok skinny farmert, mert az tetszik. Nem is értem, hogy nézhet ki abban jobban a fenék, szerintem minden gatyában ugyanolyan. Ez néz ki jól, ezt lehet a legtöbb fölsővel és cipővel párosítani, ezt árulják a boltokban. That's why.

A leggeings meg tényleg kényelmesebb, mivel nem lóg össze-vissza, szinte bármilyen cipővel fel lehet venni. Csak fölsővel nem, mivel hosszú fölsőt kell hozzá hordani.


"amiben nem látszik a hátsód formája?"

Te írtál az előbb egy "nagyon szép" privit nekem? :D Mi van, nem tudsz mit reagálni, vagy mért nem válaszolsz? :D

2015. márc. 7. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
5: Én nem írtam senkinek semmiféle privit, úgyhogy evvel mellélôttél. :D
2015. márc. 7. 22:13
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Akkor bocsi, csak valaki hasonló szavakkal írt nekem, meg gondolom minden lánynak, aki válaszolt egy másik kérdésre.
2015. márc. 8. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Bocs, hogy hozzá szólok pasiként, alapjában a szűk szabásúba könnyebb menni, nem érzed, hogy rajtad van, csak fent tud szoros lenni ha szűk és gombos. De szerintem sokan jeggingst hordanak, aminek gumis szegélyű fent és így nem szorít. És a szűk kiadja a formát.

Mondjuk látszik azt írják, hogy a passzos leggingsek,farmerok kényelmesebbek, sok fiú is hord már teljesen passzosat, én is a kényelme miatt hordok leggingset.

2015. márc. 8. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
92%
Én otthon jéger gatyát hordok magyarán slicces cica nacit és skinny farmert mert nem szeretem amikor összeér a két lábam szárán a nadrág sőt szerintem idiótán, igénytelenül néz ki. :D A mackó alsóm is tapadósabb skinny féle szóval bekaphatjátok. 21/f. Megyek is edzeni, hogy még jobban kiadja az alakomat a szűk farmer, szélesebbnek látszik tőle a váll. :D
2015. márc. 8. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!