Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Valaki leírná, hogy mégis mi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki leírná, hogy mégis mi az, amiért állítólag olyan hihetetlen nagyok a nők igényei? Pontosan mik ezek az elvárások?

Figyelt kérdés
És mi rá a bizonyíték, hogy nem csak bebeszélik maguknak (és egymásnak) a férfiak?
2015. márc. 7. 23:15
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
39%
Az a bizonyíték hogy rengeteg az olyan csávó aki örökre egyedül marad. Most nincs annyi időm hogy kilistázzam a csajok igényeit, szorít az idő.
2015. márc. 7. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
intelligencia, önismeret, jó lélek, vonzódás: számomra ezek a legfontosabbak
2015. márc. 7. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:

"Az a bizonyíték hogy rengeteg az olyan csávó aki örökre egyedül marad."

Nem, ez egy állítás, nem bizonyíték (még önmagára sem).

2015. márc. 7. 23:18
 4/23 anonim ***** válasza:
Csak halkan megjegyezném, de minden nőnek mások az elvárásai, és ezáltal azok nagyságai is eltérőek. Ebből pedig az következik, hogy nem is olyan hihetetlen nagy az összes létező nő igénye. ;)
2015. márc. 7. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
Azért marad rengeteg férfi egyedül, mert több fiú születik mint lány.
2015. márc. 7. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
nem vagyok a nők bálványa, amég középiskolába jártam jól néztem ki, de nem volt önbizalmam, nem is voltam annyira sikeres a lányoknál. Ahogy idősebb lettem felszedtem pár kilót (és nem izomba) mégis sokkal magabiztosabb lettem, az eredménye az volt, hogy jó nőkhöz volt közöm. Ami a nőknek kell az a fellépés, nem lesütött szemmel kell odamenni egy csajhoz, hanem határozottan. Nem attól kell félni, hogy visszautasítanak vagy megaláznak, ha visszautasítanak akkor mi van? Semmi! Ha meg akar alázni, akkor legyen benned annyi, hogy vissza alázol. Nem csak a nőkben van a hiba, a srácok 4-5 visszautasítás után már hitüket vesztik, tükörbe néznek és szörnyülködnek. Nézz tükörbe akkor is ha a 15. nő küld el és mond azt, hogy te vagy a legnagyobb király! Más lesz egyből a kisugárzásod és a nőknek az kell! 26F
2015. márc. 7. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
91%

rengeteg magányos nő is van a férfiak mellé...

ott a társkereső is meg lehet nézni, hogy hány olyan nő van a korosztályodban aki ide regisztrált és vannak szépek is, pedig sokan nem regisztrálnak


amúgy férfitársaim igénytelenek vagytok az az igazság, bőven nem hozzátok ki magatokból a maximumot, de még csak meg sem erőltetitek magatokat

2015. márc. 7. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
0%

már hogy ne lenne bizonyíték...


A nők magas elvárásaik miatt csupán "hulladékok"-nak sorolják be a legtöbb férfit így lesznek az örök agglegények. És ahogy haladunk egyre több.

2015. márc. 7. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%
nahát kisugárzásért nem adnak bambit a kerthelyiségben és nem lesz tőle jó a szex, csak ennyit akartam mondani.
2015. márc. 7. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
sorsom a halál: és akkor ezeknek az agglegényeknek a női párjaik hárman négyen hozzámennek ugyanahhoz a férfihoz vagy hová lesznek? nyilvánvaló hogy a nők sem kelnek el mind, egyedül élnek-halnak.
2015. márc. 7. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!