Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért tud vonzól lenni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért tud vonzól lenni egy 47-50 éves férfinek egy kifejezetten kislányos, alacsony, vékony,20-as évei elején járó nő?

Figyelt kérdés

2015. márc. 7. 23:28
 1/8 anonim ***** válasza:
heheheee...a kérdésben a válasz. :D
2015. márc. 7. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
77%

20 évesen vonzódott volna hozzá, akkor 50 évesen már nem teheti, csakis a 40-es nőket szabad vonzónak tartania?!

Ostoba kérdés!

2015. márc. 7. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
34%
neked hány évesen tetszene a nagyapád ráncos farka?
2015. márc. 7. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
67%
Miért ne lehetne vonzó? Komolyan nem értem a kérdést.
2015. márc. 7. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
60%
Miért, szerinted az ember ízlése ahhoz igazodi, hogy ő milyen idős? Mindenkinek a fiatal lányok tetszenek a legjobban, más kérdés, hogy egy idősebb férfinál előtérbe kerülhetnek belső tulajdonságok, amik miatt egy érettebb nőt választ, de akkor se fogja szebbnek látni, mint a 20 évest.
2015. márc. 8. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 bor zoltán ***** válasza:
68%
Normál esetben erre a sex a válasz,a házasságok párkapcsolatok nagy részében ugyanis a temperamentumkülönbségek csak későn derülnek ki,fáj a fejem,most nincs kedvem stb,kifogtuk a halat akkor meg minek etetni,csakhogy erre rámegy a kapcsolat,de azért azt ne felejtsük el hogy egy 40 feletti férfi, (már ha normális)nem ugyanazokkal a napi kérdésekkel foglalkozik,mint egy 20 éves személy,ez szinte áthidalhatatlan esély sincs rá hogy működjön.Az már egészen más kérdés hogy nekem pl mióta elmúltam 30 meg sem fordult a fejemben hogy nálam ennyivel fiatalabbal kezdjek,és nem azért mert nem bírnám szuflával,egyszerűen csak a korombeli (42 vagyok)nőket találom vonzónak.És ezzel nem vagyok egyedül mert a baráti köröm 90% szintén így gondolja,úgyhogy vagy szexpotlékot keres a delikvens vagy pedofil kapcsolatot nemigen akar
2015. márc. 8. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Jones. válasza:
31%
Én viszont azt gondolom, nem korfüggő a szerelem, bár nem vagyok a túlzások híve. Hogy pedofil lenne aki fiatalabbat választ? Nem hiszem...
2015. márc. 11. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 bor zoltán ***** válasza:
68%
Így igaz a szerelem nem korfüggő,a pedofil pedig a kislányos kitételre értendő,vagy ha normális hogy valakit ez izgat akkor tévedtem,ezúton megkövetem az illetőt,de ha lehet akkor azt a játszóteret ahol az én 12 éves lányom fogócskázik a barátaival,tüntesse ki távollétével
2015. márc. 12. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!