Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Valaki akinek van ideje...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki akinek van ideje nyilvánítana véleményt egy kusza témában?

Figyelt kérdés

Szóval még elég régen találkoztam egy csajjal, az eleje nem is érdekes most. Lényeg a lényeg, kezdeményeztem nála ő pedig egy ilyen: Érzelmi fázis leírós-elmagyarázós, novella-szerűséggel utasított végül vissza, mi tagadás elég korrekt volt. Csakhogy erre én fogtam magam, és megírtam mindent, az egészet, a találkozásunk pillanatától, érzések, állapotok, stb.


Elég jól tudok fogalmazni, pláne, ha van egy jó téma, szóval helyre kis szöveg kerekedett belőle. (Ha valakit érdekel elküldhetem, nincsen benne semmi konkrét, csak hosszú) Ezt el is küldtem neki, nem is igazán tudom miért. (Kis bűntudatom is volt miatta.) Azóta nem beszéltünk, még csak össze sem futottunk sokszor.


Most vetült fel bennem, hogy vajon mit érezhetett amikor elolvasta. (Mert gondolom elolvasta.)


F/17



2015. márc. 8. 19:04
 1/1 anonim ***** válasza:
Én is megtettem, hogy levélbeb tártam fel az érzéseimet. Ebben semmi rossz nincs, ne bánd - van, akinak írásban könnyebb az érzelmeiről megnyilvánulnia, mint szóban. A kapcsolat végén viszont a fejemre olvasták, hogy a levélírással kvázi kizsaroltam a kapcsolatot, pedig abban csak egy találkozót kértem, nem házasságot. Szóval, ne bánd, hogy nem válaszoltak, lehet, hogy egy hasonló esettől kímélt meg a sors.
2015. márc. 8. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!