Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Sokszor érzek olyat, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sokszor érzek olyat, hogy legszívesebben megütném a barátnőmet, nagyon szeretem de sokszor érzek késztetést rá, kezelhető ez?

Figyelt kérdés
Soha nem ütöttem még meg nem is akarom, de mikor veszekszünk sokszor legszívesebben megütnöm ami kifér, de utána a visszájára csinálnám úgy értve visszapörgetném az időt. és utána nem tenném már meg, csak amikor felhúz idegesség miatt előjön ez, és nyomaszt belülről.
2015. márc. 8. 19:26
 1/5 anonim ***** válasza:
Pszichológussal beszélnék azért erről. Jobb félni, mint megijedni.
2015. márc. 8. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
30%
Van, akin csak az segít, én is ismerek olyan nőt.
2015. márc. 8. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
46%

Gondold el magadban mi lenne ha megütnél egy lányt.

GOndold azt hogy semmivel sem lennél jobb egy Damu Rolandnál, gyengébb nőket bántasz, gyáva vagy.És számolj el 10-ig

2015. márc. 8. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
21%
Üsdd meg! Add ki a dühöd!
2015. márc. 8. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha megütöd, hidd el el fog múlni az érzés, vagy csak kedvet kapsz hozzá XD.
2015. márc. 8. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!