Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Meleg kérdés. Mondjam el...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg kérdés. Mondjam el neki, hogy egy ideig szerelmes voltam belé?

Figyelt kérdés

Régen nagyon jóban voltunk, sok időt töltöttünk együtt, volt egy csomó meleg viccünk, és én szép lassan beleszerettem.

Kb. ezek után fél évvel bújtam elő. Két olyan embernek is, akinek nem kellett volna, azt is elmondtam, hogy a srácba vagyok szerelmes.

Mostmár túl vagyok a srácon (két évig sajnáltam magam), és egyébként is sokkal ritkábban találkoztunk, de messzire megyek egyetemre és nem akarom, hogy majd később ezt mástól a srác visszahalja.

Szerintetek hogy mondjam ezt el neki? (ő heteró, de tudja rólam, hogy meleg vagyok)


2015. márc. 8. 19:50
 1/6 anonim ***** válasza:
Ez nagyon durva. :D
2015. márc. 8. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
29%
Szerintem bu-zi vagy.
2015. márc. 8. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Szerintem is, de mi kultúráltak melegnek hívjuk magunkat. ;)
2015. márc. 8. 19:59
 4/6 anonim ***** válasza:
tapasztalatból mondom neked, hogy inkább ne mondd el neki, ha meg a tudomására jut inkább tagadd le
2015. márc. 8. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szerintem se mond el neki. Hisz már túl vagy rajta nem? Miért baj az, ha mástól meghallja? Nem csináltál semmi hülyeséget nem?

Hagyjad.

2015. márc. 8. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ha semmi baja azzal, hogy meleg vagy, akkor szerintem mond el neki. Sokkal jobban jársz, ha te mondod el, mint ha mástól hallaná. Biztos értékelni fogja az őszinteséged is.

Én is elmondtak az első szerelmemnek (hetero srác), hogy régebben totálisan bele voltam zúgva, és még most is érzek iránta hasonlókat, és nem volt belőle semmi gond. Sőt, még meg is köszönte, hogy ilyen őszinte vagyok vele.

Szerintem neked is érdemes lenne megpróbálnod elmondani neki, hogy mit éreztél iránta :)

2015. márc. 9. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!