Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek a legtöbb férfinak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek a legtöbb férfinak a göndör vagy az egyenes haj tetszik jobban egy nőn? (lent) A ti környezetetekben melyik haj fajtából van a több?

Figyelt kérdés
A tizenéveseknek inkább a vasalt tetszik. Idősebbeknek mi? Ti mit gondoltok ezzel kapcsolatban? Egyenes vagy göndör hajú lányokbol van a több? Kort és nemet :)

2015. márc. 8. 20:19
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a hosszu barna egyenes, illetve még ha hullám van benne.
2015. márc. 8. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 TallandThin Boy ***** válasza:
44%
Szerintem az idősebbek között is a legtöbbeknek az egyenes haj tetszik. És egyenes hajúakból van több, ez szerintem egyértelmű.
2015. márc. 8. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Linó03 ***** válasza:
100%
Én néhány viszonylag fiatal férfiról tudom, hogy melyiket tartják vonzóbbnak, ők a göndört/hullámosat.
2015. márc. 8. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Linó03 ***** válasza:
100%
Ja, és nem tudom, hogy természetesen milyenek az arányok, mert nagyon sokan vasalják - tehát megjelenésben az egyenes a gyakoribb.
2015. márc. 8. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Az egyenes hajú lányokból van több, ez egyértelmű.

A göndör egyre ritkább:/

2016. aug. 15. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Én személy szerint a félig egyenes/göndört aféle ombre haj szerűséget O.o

De a hullámos jobban bejön de ha mondhatok ilyet tökmindegy csak álljon jól neki vagy érezze magát jól vele :) a párom is így lett meg hogy egyenes haja volt s így is tetszett de egy esküvőre hullámos lett s így a sokkal szebb lett számomra arccal s a szemét is jobban láthattam O.o azóta már a párom s minden módon tetszik :) de a divat a egyenest követeli meg ami hülyeség :S


20/F

2016. aug. 15. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Nekem nagyon nem tetszik a göndör, annyira a hullámos se, de a full egyenes se ami agyon van vasalva. NEKEM(hangsúlyozom, az egész válasz EGYÉNI véleményem!) a sima, kifésült egyenes haj tetszik. És egyértelműen az egyenes hajból van több. :) 17F
2016. aug. 31. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!