Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Terhesség, vagy csak a fogamzá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Terhesség, vagy csak a fogamzás gátló abbahagyása?

Figyelt kérdés
1 évig szedtem a fogamzásgátlót decemberben abbahagytam. Ez idő alatt napra pontosan minden hónapban 1.n vagy 2. jött meg. Abba hagyás után is még januárban és februárban is. 4. kellet volna megjönnie de semmi. Tegnap teszteltem negatívat. Menszinek előjele sincs. Terhességnek sincsenek tünetei. Csak annyi hogy nyomásra érzékeny a mellbimbóm. Nem szoktam mérni a hőmet most kíváncsiságtól megmértem 37 napközben. Nyilván elmegyek dokihoz is, ha jövőhétig nem jön meg. De szerintetek mitől van ez?

2015. márc. 9. 13:35
 1/2 anonim ***** válasza:
Felborult a hormonháztartásod szerintem.A doki majd ad gyógyszert amitől megjön majd.
2015. márc. 9. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
és terhességre nincs esély?
2015. márc. 9. 14:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!