Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem tudom hogy tetszik-e a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom hogy tetszik-e a srác akivel néhányszor randiztam. Szerintetek?

Figyelt kérdés
Kétségkívül aranyos meg kedves de valahogy kicsit unalmas. Nincs szikra. Mit tegyek? Hogy utasítsam vissza kedvesen? Nagyon nem kakarom megbántani se hitegetni.
2015. márc. 9. 22:08
 1/3 anonim ***** válasza:
az igazat mondd
2015. márc. 9. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
szerintem beszéld ezt meg személyesen. Ne távolodj tőle el nagyon, mert annak nem fog örülni, próbálj a szakítás után is egy haveri kapcsolatot ápolni vele.
2015. márc. 9. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

#2

Ez hülyeség, nem hiába 30%-os az ipse. Ha visszautasítod, semmiképp se haverkodj vele, mert egyrészt megmarad a remény számára, így csak hülyíteni fogod, másrészt, semmi értelme, mert nem barátkozni akar veled.

2015. márc. 9. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!