Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Létezik, hogy magyarországon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik, hogy magyarországon majdnem mindenkinek 18-20 cm közötti csapszeg lapul a gatyájában? Lehet hogy az enyém csak 16/5,5 cm de azzal a duplaüveget is kitudom ütni. Melyik jobb a nőknek?

Figyelt kérdés
megkell bolondulni

2015. márc. 10. 17:19
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Látod a 8-asnak kell a nagy 70 dekás döglött törpeharcsa. csak tudnám ha azt betolják tövik akkor hol jön ki neki a szemén vagy az agyát nyomja, hogy ilyen h.lye.
2015. márc. 14. 16:40
 12/17 bertib14 válasza:
64%
Dehogy létezik tény van akkora jártam 3 kollégiumba és láttam elég sok farkat jó ha megvolt mindegyik 14 de az a plafon volt egy csávó 17.5 cm -el vitte a koleszt a többiben meg nem is hallottam hogy lett volna ekkora nekem is csak 12 plafon 13cm! De volt 16.7 csak elhiztam :( amúgy a tied elég nagy nem kell aggódj a vastag szerintem jobban tetszik a csajoknak nekem is 12-13/5.8 sok csaj karja nincs ilyen :)
2015. ápr. 2. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
88%

Lány vagyok. Most vagy rosszul méred és nincs 5.5 cm a vastagsága vagy nagyon vastag. Ekkorát pl. belém biztos nem tudnál dugni.


27L

2015. ápr. 13. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
88%
Az 5,5 cm szerinten a kerülete.
2015. máj. 3. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Az is nagy!

Főleg, ha ennyire kemény!

A nagyobbak nem kemények, mert nem vérfütyik, hanem húsfütyik. Ezért a hüvely fala sokkal kisebbre nyomja össze őket.

5,5 cm az baromi sok, az egy félliteres üdítősüveg vastagsága.

Hiszi a piszi!:)

2015. nov. 23. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:

Pasztmek!!!

Én mit mondjak??

Kezdek félni a lányoktol h mit mondanak a vastagságomra ugyanis a kerülate NEM AZ ÁTMÉRŐLYE 15 cm

Tehát az átmérőt ugye ugy kell kiszámolni hogy a kerületet el kell osztani pi-vel! Ugy kapod meg az átmérőt...na mindegy de akk az enyém már kib*szott vastagnak számít??

Mert ránézésre is az 18hossza kerület pedig 15!!

2016. jan. 6. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 Timike10a válasza:
16 cm körüli nem rossz,de a nagy az nagyon jó,és nagyon élvezem a látványát és azt mikor....xd
2016. febr. 3. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!