Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti szeretitek a németeket?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti szeretitek a németeket?

Figyelt kérdés
Mert én német származásúként gyakran megkapom alaptalanul, hogy "roh*adék náci, takarodj haza te mocskos sváb" stb stb... Ami nagyon rosszul esik, de nincs bennem gyűlölet.
2015. márc. 10. 21:02
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Németek sokkal barátságosabbak mint a magyarok!
2015. márc. 10. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
nincs bajom veluk 25/L
2015. márc. 10. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Nem te tehetsz arról, hogy született néhány sz*rházi a hazádban régen, ahogy mi sem tehetünk arról, hogy nálunk most van itt az a sok sz*rházi.
2015. márc. 10. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Natürlich!
2015. márc. 10. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Nem ez ember függö nagyon!Nem az számit,hogy milyen nemzetiségü vagy ha megvan benned a kellö Tisztelet!

F/20

2015. márc. 10. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Persze! Imádom a német nyelvet is.

Bár az a brutalitás, amit a németek végrehajtottak szörnyen bánt, de erről nyilván nem te tehetsz, és ne is törődj ezekkel az idiótákkal, azt hiszik, hogy olyan okosak, de nem tudnak semmit. Az ilyenek sokszor azt sem tudják, hogy miért mondják, csak ezt hallották, és mondják tovább.

Én szeretem német országot! Sokkal demokratikusabb és fejlettebb, mint Magyarország.

2015. márc. 10. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Úristen de elszúrtam! Németországot akartam írni.
2015. márc. 10. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
A pasim német:) Sváb. Stuttgart-ból származik. Imádom:)
2015. márc. 10. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
66%

Ilyet csak a bunkók mondanak,nekem sincs bajom velük:D

Scheiß drauf:)

2015. márc. 10. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Pedig itt elég sok tisztelője van a náci Németo-nak, ezért is furcsállom a dolgot..
2015. márc. 10. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!