Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátom azt szeretné sminkel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom azt szeretné sminkeljem magam. Azóta csúnyának érzem magam. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

2015. márc. 10. 21:24
 1/7 anonim ***** válasza:
37%
Sminkeld magad.
2015. márc. 10. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Hanariko ***** válasza:
Azt csináld, ami Neked jó, ahogy Te szeretnéd.
2015. márc. 10. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
De én vakolatnak tartom a sminket,úgy érzem hogy nem vagyok neki elég ahogy vagyok.:(
2015. márc. 10. 21:26
 4/7 anonim ***** válasza:
61%
Ha te így érzed, akkor ne sminkeld magad. A barátodnak meg mondd meg, vagy elfogad így téged, vagy mehet a francba, mert Te ez vagy, nem egy kifestett maca.
2015. márc. 10. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Érezd szépnek
2015. márc. 10. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem hagyd ott, ha smink nélkül nem szeret én pl utálom mikor a csaj sminkeli magát. Ez olyan mintha megmondod neki, hogy nem tetszik a farkad. Kíváncsi vagyok mit szólna :)
2015. márc. 10. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
56%
Ha nem érzed magad jól a bőrödben sminkkel, akkor inkább hanyagold. Mi a fontosabb, az hogy tetsszél a barátodnak, vagy az, hogy szépnek érezd magad? :)
2015. márc. 10. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!