Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a baj a pultoslánykodással?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a baj a pultoslánykodással?

Figyelt kérdés

Nyárimunkára a legjobb barátnőmmel jelentkeznénk egy kis kávézó/étterem-szerűségbe pultoslánynak, legalább így sokszor tudnánk találkozni, mert ősztől úgyis az ország két ellentétes végében fogunk tanulni. Nincs baj a jegyeimmel, sőt, kitűnő vagyok, készülök az érettségire, és műszaki egyetemre készülök. Anya ezt a pultoslánykodást úgy vettem ki a szavaiból, hogy lealacsonyítónak találja, pedig mielőtt apának nem indult be a vállalkozása, szülés előtt anya is bolti eladóként dolgozott.

Nem örökre szólna ez nekem, csak erre a nyárra, kis zsebpénzt keresni, meg új embereket megismerni, de anyát tuti ez idegesíti, hogy akkor nem ülnék így otthon, hanem fiúkkal is összebarátkoznék, holott nem fekszek össze senkivel, meg semmi ilyen. Jövőre úgyis már az egyetemi szakomhoz kapcsolódó munkát keresnék, de mivel most még nem értek olyan dolgokhoz, és így barátnőm miatt is, ez jó ötletnek tűnt. Legalább tudnék venni magamnak pár új cuccot ősszel a saját magam által megkeresett pénzből.


2015. márc. 11. 23:34
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
65%
nekem semmi bajom vele
2015. márc. 11. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
igen jól teszed, hogy dolgozol
2015. márc. 11. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
pultosnak lenni nem csak annyi, hogy ott kiszolgálod a vevőket. pultosként maradsz zárás után takarítani az asztalokat és még a wc-t is, ahol kulturáltabb helyeken nincs semmi extra, de a legtöbb sörözőben bizony az összehányás-fosás mindennapos. ezt csak tetézni tudják az attrocitások, amik az ittas vendégektől származhatnak.
2015. márc. 11. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
0%
Minek mesz tan programozonak hogy elsoskent mar a szakmadba akarsz elhelyezkedni haez igy menne mi ertelme lenne az egyetemnek
2015. márc. 11. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

....pedig, nincs vele semmi baj.

lehet egy kalap alá veszi az egészet és azt hiszi, hogy valami lepra helyre mész, ahol pult alatt...pár dologért kapsz némi lehúzott pénzt.

pedig vannak nagyon elit, normális helyek is, és ott oda kel tennie magát az embernek, egy pultosnak nagyon sok feladata van.

mindent meg kell jegyezni, mit milyen pohárba adsz, miből mennyit stb..nagyon oda kell figyelni....


szerintem, örülhetne, hogy ha helyt állsz, és magad keresed a pénzedet.

2015. márc. 11. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 opened paradise ***** válasza:
100%
A munka sohasem szégyen.
2015. márc. 11. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

arról nem beszélve, hogy 10-12 órás műszakok vannak és végig talpon, amitől kikészül a lábad és a hátad is - és még csak meg sem fizetik


3as voltam

2015. márc. 11. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Van pultos ismerősöm, aki diplomás mérnök. Nincs ebben semmi lealacsonyító. Inkabb az a gaz, amikor valakinek büdös a munka.
2015. márc. 11. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
nem a szakmaban akarok maris elhelyezkedni, de kepzeld, vannak diakmunkak is, amiket suli mellett is lehet vegezni.. persze kellenek hozza ismeretek is, amiket mar szereztem onszorgalombol, de azert meg van boven tanulnivalom.
2015. márc. 11. 23:43
 10/17 anonim ***** válasza:
39%
"Jövőre úgyis már az egyetemi szakomhoz kapcsolódó munkát keresnék" erre utaltam. A diakmunkak legkevesbe kotodnek a szakhoz ;)
2015. márc. 11. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!