Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, lányok, titeket ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, lányok, titeket ez mennyire zavar (na) párválasztáskor?

Figyelt kérdés

Ha a fiú a könnyebb, illetve vékonyabb?

Most nem egy sovány fiú- eléggé testes lány kombóra gondolok.

Hanem én pl nem vagyok kövér, de igen sok ideig úsztam,ezáltal széles hátam, izmos lábaim és nagyobbacska karjaim vannak,így kicsit hülyén éreznem magam egy átlagos testalkatú vagy éppen szálkás fiúval. Nyáron ha látszik, hogy az én lábaim vastagabbak, meg netán a karjaim is,meg az is jobban látszik, ha még a hátam is szélesebb. :D

Nekem mondjuk van már párom és szerencsére nagyobb darab mint én, nem kigyúrt értelemben, de nem ez alapján valasztottam őt.


Viszont a lányokon alapból több a zsír valamennyivel,mint a fiúkon és ha a fiú nem sportol valamit,vagy nem testesebb alkat,akkor szerintem egy normál alkatú lány nehezebb meg "nagyobb darab", mint a fiú.


Titeket befolyasolna/zavarna ez?

Lányok hogy vagytok ezzel? Fiúk?


2015. márc. 12. 19:06
 1/2 anonim ***** válasza:

Cuki


[link]

2015. márc. 12. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Szellemes,de ha engem akartál lerajzolni,akkor erős túlzásba estél.
2015. márc. 12. 19:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!